BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

molim TNKC i MNDS? hvala

dx,

molim TNKC i MNDS? hvala

možda nije mjesto tu za to

Mauricije, pobogu bljedoliki pa ovo je tema Belje a ne kupnja prodaja, hi,hi,hi [smiley1] i još koriš kolegu a ti si ga navukao na pogrešnu temu.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

dx:

molim TNKC i MNDS? hvala

možda nije mjesto tu za to

čini se da nije.
gledao sam u k/p blje pa se učinilo da je [smiley2]

Kaje kucillo, nekaj si nabrijan?

postao sam samo belje nijednu drugu dionicu


Eto vidiš bljedoliki mauricije, a prije samo sat vremena si sprdao s nama, hi,hi,hi kao ti se sad čini moj target od 330 slavuja ?

indijanac, kak je krenulo da nema Samodola, danas bi očito dostigli tvoj target. zadnja 282

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


Kaje kucillo, nekaj si nabrijan? postao sam samo belje nijednu drugu dionicu

Mauricije nedaj se smetati nisi ti kriv što se dx zabunio[smiley2]


Eto vidiš bljedoliki mauricije, a prije samo sat vremena si sprdao s nama, hi,hi,hi kao ti se sad čini moj target od 330 slavuja ?

…pratim te već neko vrijeme indijanac… dobar si nema šta….

Scio me nihil scire

Kupnja – BLJE-R-A
589H 280,00
282 275,21
50 275,20
25 275,00
500 272,00

Prodaja – BLJE-R-A
15 282,00
221 283,99
55 284,49
280 285,00
48 287,00


KuciloOro: ” Eto vidiš bljedoliki mauricije, a prije samo sat vremena si sprdao s nama, hi,hi,hi kao ti se sad čini moj target od 330 slavuja ? ” indijanac, kak je krenulo da nema Samodola, danas bi očito dostigli tvoj target. zadnja 282

Nebi bilo loše da dođemo danas i do Samodola 298[smiley2]

Čestitke svima. Tržište je opet u biku [smiley2]. Nadam se da ste svi kupili. Opet ću morati raditi grafove navečer. [smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Čestitke svima. Tržište je opet u biku [smiley2]. Nadam se da ste svi kupili. Opet ću morati raditi grafove navečer. [smiley1]

čekamo te majstore… po običaju u sitne sate.[smiley2]

Scio me nihil scire

Inače nemam dionice Belja, ali mislim da se rast do 300 kuna vrlo teško može zaustaviti.

Prevelik je pritisak na kupnji.


Kaje kucillo, nekaj si nabrijan?

postao sam samo belje nijednu drugu dionicu

Ma nisam ja nabrijan bljedoliki, nego njušim zaradu, hi,hi,hi pa sam pod adrenalinom
( osim toga ti imaš kod mene doživotni kredit na Belju )
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Eto vidiš bljedoliki mauricije, a prije samo sat vremena si sprdao s nama, hi,hi,hi kao ti se sad čini moj target od 330 slavuja ?

Belje, uvijek kad se nakon pada dizalo je prešlo svoj high. Prema tome može to i više od 350.

New Report

Close