‘Biti ministar za smanjenu plaću od 15.000 kuna je križ, divim se tim ljudima’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Biti ministar za smanjenu plaću od 15.000 kuna je križ, divim se tim ljudima’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koji ce to kvalitetni obrazovan covjek raditi takav posao za 15K kuna kad moze biti direktor osrednje firme za istu placu a bez tolike odgovornosti i novinara/lesinara..

Jadni mi sa onima koji dodju raditi za 15k kuna na takve pozicije

Za 15 kila kuna će raditi iskreni i sposoban domoljub. Tako se i nazivaju a Kosoru domoljubnost iskri iz face.

Izjavi Darinko Kosor, zadnji omladinac, predsjednik omladine socijalističke republike Hrvatske.

Toliko, koliko Karamarko i MOST ne surađuju s Crvenima.

Predsjednik zagrebačkog SDP-a, Milan Bandić je posebna priča.

Sad više nema prepreke da se za Milana Bandića ne rasvijetli sav onaj kriminal u Zagrebu, koji je počinio dok je bio u SDP-u (SDP-ov gradonačelnik Zagreba).

Ne znam koga ce naci za ministre budu li smanjili place. Ipak se radi o velikoj odgovornosti i stalnom prisustvu u medijima. Ne vidim bas da ce oni koje navode kao potencijalne ministre a sad su menadzeri u tvrtkama i drugdje pohitati na nekoliko puta manju placu!?

=15.000 kuna bruto je plaća RAVNATELJICE u Županijskoj ljekarni Čakovec, koja radi 8 sati-
ujutro – ležerno svaki dan…..
Što saborski zastupnik radi 8 sati na dan u Zagrebu svaki dan ????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ozbiljan kandidat za ministra, koji će polučiti određeni rezultat, neće im se približiti za manje od 50 tisuća, uvažavajući sve njegovo domoljubstvo

Ima..ima vrlo kvalitetnih i mladih ljudi koji će radit taj posao.
Bacimo ta razmišljanja da samo lik koji je stekao neku reputaciju
na poslovnom planu ima iskustvo itd.. Ja recimo ne bih htio da mi
resor gospodarstva vodi Todorić. Raijć, Kutle itd itd. A da ne spominjem
“iskusnog i sposobnog” Sanadera.
Na koncu kaj su napravili “savjetnici” SDP-u uzeli lovu i zapalili doma.
Dakle bacimo te “njihove” fore..i tražimo i dajmo šanse pametnim ljudima
koji vole Hrvatsku i ne vrti im se život oko love.

ti Darinko, o tome sigurno ne razmisljas !
ti si cijeli zivot uhljeb i uvik ti je dobro na racun drugih!
ja ti nebi dao niti 2 nacrtane ovce da mi cuvas, jer bi ih izgubio !
vjerojatno imas 2 miseca radnog staza izvan politike(sezonski na moru).
jadni li smo kad nam ti mozes uopce prismrdit medijima !

tko je sve u ovoj državi bio ministar stječe se dojam da je za to radno mjesto dovoljna i osnovna škola.

who dares, wins

Tih 15.000 tisuća nek bude VRH LEDENE SANTE ….sve ostalo u političkom smislu….prema
DOLEEEEEEEEEEE !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Tih 15.000 tisuća nek bude VRH LEDENE SANTE ….sve ostalo u političkom smislu….prema
DOLEEEEEEEEEEE !

jeste li svjesni da su neki načelnici općina i gradonačelnici, da ne spominjem župane, na takvim, nešto nižim ili višim plaćama, HAAALLO, za pravog ministra 50 tisuća je minimum, ako to nema snalazi se na druge načine

Najveća sramota je to-što naši EUROPARLAMENTARCI imaju najviše plaće- – i na tom nivou…
Pa, jeste li Vi normalni? Zašto nas sramotite i bahatite se …..kad smo siromašni- i jadni da bolje ne možemo
biti u Europi…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close