BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ja sam čul da najesen 70 000 birokratof dobija pedalu, a Sander nije imal to muda potpisati pa bu netko drugi

Kamo sreće da se to desi. Ali ja bih bio sretniji da riješe jedno 20-30.000 lažnih ratnih i ostalih invalida i penzionera.
[/quote]
ne bi se složil.. branitelji bar nikoga ne gnjaviju, a birokrati da..
[/quote]

I jedni i drugi parazitiraju i kostaju. To da mi imamo 1 koji radi i hrani skoro 3 koji ne rade je neodrzivo po svim zakonima matematike i zdrave logike.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Sanader: Želio sam šokirati Hrvatsku i Europu

ZAGREB – U četvrtak ujutro, opisuju njegovi bliski suradnici, premijer Sanader došao je u svoj kabinet vidljivo odmoran i raspoložen. Međutim, tijekom dana, kako su počele stizati informacije o negativnim reakcijama javnosti i i većeg dijela članstva HDZ-a na odluku o povlačenju, Sanaderovo se raspoloženje počelo mijenjati.

Premda je primio i stotinjak poruka potpore, pokazalo se da je puno više onih u kojima mu zamjeraju što se u trenucima krize odlučio povući sa svih funkcija, koje ga čak optužuju za izdaju i bijeg. Sanader je suradnicima priznao da je iznenađen takvim reakcijama, te da nije očekivao toliko nerazumijevanja za svoju odluku.

Siguran sam da će javnost vrlo brzo, za nekoliko dana, kada se smire strasti i emocije i kada prevladava razum, shvatiti da je moj potez od iznimne važnost za politički život Hrvatske. Uvjeren sam da je to značajan demokratski iskorak za Hrvatsku. Moja će odluka pridonijeti europeizaciji Hrvatske i uspostavi novih standarda u državi. Pokazat će se, kao i kada je došlo do promjene vlasti 2000. i 2003., da u Hrvatskoj nema nezamjenjivih ljudi, da se nakon promjena vodećih političkih ekipa ne događa ništa dramatično. Zapravo, posve suprotno.

Radikalne promjene

Hrvatska je svaki put nakon izbora izlazila jača, što je dokaz da je postala zrela demokratska država koja može bez potresa izdržati svaku promjenu vlasti. Nova Vlada i HDZ pokazat će da su sposobni i da se znaju nositi s problemima. A ja sam pak svima pokazao da nisam karijerist, da ne želim vlast pod svaku cijenu te da se nisam doživotno zalijepio za premijersku i političku karijeru.

Međunarodna dimenzija

Nešto kasnije Sanader je suradnicima prvi put otkrio još jedan razlog koji ga je ponukao da donese odluku o povlačenju.

Hrvatskoj je potreban šok. Među građanima Hrvatske još nije sazrelo uvjerenje o nužnosti radikalnog zaokreta od dosadašnjeg načina života i rada. Svaku mjeru štednje, svaki pokušaj da se obuzda golema potrošnja, javnost je dočekivala na nož i s krajnjim nerazumijevanjem. Možda će moje povlačenje iz politike pridonijeti da se građani Hrvatske napokon suoče s realnošću i s nužnošću radikalnih promjena i drastičnog zaokreta u svim sferama života.

Licemjerno je da sada oni koji su me javno prozivali da sam nesposoban, da upropaštavam državu, da ne znam naći rješenje za probleme, sada kada sam dao ostavku traže da ostanem. Ako sam nesposoban, kako kažu, zašto ne dopuste da odem. Oni bi bili najsretniji da sam se srušio i slomio.

U Hrvatskoj su naviknuti da političari pobjeđuju na izborima ili da završe na Mirogoju ili na smetlištu povijesti. Osim toga, mnogi misle da je, primjerice, prijem Hrvatske u NATO ili članstvo u Vijeću sigurnosti UN-a nešto normalno, nešto što se dogodilo samo po sebi. A nije tako, iza toga stoji mnogo rada, lobiranja, pregovaranja, trud… Mnoge moje poteze ne samo da nije razumjela javnost i oporba nego i mnogi moji bliski suradnici.

Proći tolike bitke, dožvjeti toliko nerazumijevanja i otpora, nije ni lako ni jednostavno, niti je moguće bez ožiljaka i rana. Sve to na svakom čovjeku ostavi neizbrisive tragove. Osim toga, moja ostavka ima i važnu međunarodnu dimenziju. Europskim političarima koji su tražili objašnjenje moga poteza odgovarao sam da sam to učinio i iz protesta zbog neprihvatljivog ponašanja spram Hrvatske.

Politikantske igre

Naprosto nisam želio sudjelovati u politikantskim igrama dijela europskih političara koji, premda znaju koliko je važno da Hrvatska uđe u EU, nisu uložili potreban trud da prekinu besprimjerno ucjenjivanja Slovenije. Upravo zbog svega toga siguran sam da će moja odluka otrijezniti europske političare i prisiliti da se sada suoče s posljedicama svog neprincipijelnog i neeuropskog ponašanja.
Jutarnji list

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Premješteno iz teme: BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Upravo me kolega SAMPRAS izvrijeđao preko PP i to na način da je neprevediva na bilo koji svijetski jezik. U gadnim je problemima, a možda sam i ja jer očekuje da se negdje nađemo i fizički obračunamo. Pravi je gospodin!
Tražim fizičku potporu s foruma. Ima li tko zainteresiran?

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


Premješteno iz teme: BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Upravo me kolega SAMPRAS izvrijeđao preko PP i to na način da je neprevediva na bilo koji svijetski jezik. U gadnim je problemima, a možda sam i ja jer očekuje da se negdje nađemo i fizički obračunamo. Pravi je gospodin!
Tražim fizičku potporu s foruma. Ima li tko zainteresiran?


Imam ja

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



Premješteno iz teme: BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Upravo me kolega SAMPRAS izvrijeđao preko PP i to na način da je neprevediva na bilo koji svijetski jezik. U gadnim je problemima, a možda sam i ja jer očekuje da se negdje nađemo i fizički obračunamo. Pravi je gospodin!
Tražim fizičku potporu s foruma. Ima li tko zainteresiran?


Imam ja
[/quote]
nevjerujem da te sampras vrijeđao jer je vrlo đentlmenskog pristupa u svađama..
ovo je pokušaj diskreditiranja samprasa

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Premješteno iz teme: BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Upravo me kolega SAMPRAS izvrijeđao preko PP i to na način da je neprevediva na bilo koji svijetski jezik. U gadnim je problemima, a možda sam i ja jer očekuje da se negdje nađemo i fizički obračunamo. Pravi je gospodin!
Tražim fizičku potporu s foruma. Ima li tko zainteresiran?


Imam ja
[/quote]

Došao bi ja da te branim ali moram vratiti biciklu tetki a pješice mi je daleko….sory [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Svinjska gripa ipak u Hrvatskoj?!
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/07/03/0513006.html?pos=n2

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Svinjska gripa ipak u Hrvatskoj?!
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/07/03/0513006.html?pos=n2

ma to je opet neka svinjarija [lol]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Svinjska gripa ipak u Hrvatskoj?!
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/07/03/0513006.html?pos=n2

Nemoguće!

Pa svinjska gripa je ionako i od nas došla! [lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

http://www.monitor.hr/clanci/ustavni-sud-bih-povukao-carine-na-proizvode-iz-hrvatske/22819/

http://www.seebiz.eu/hr/politika/sarah-palin-iznenada-podnijela-ostavku,50073.html
ode i SaraH…..jbt koje slj deći? [huh]

‘Jako sam razočaran i šokiran, pa Sanader je odlično radio svoj posao, ne mogu razumjeti zašto je dao ostavku. Trebao je onda barem reći zašto odlazi, a ne ovako. No, odabrao je Kosor kao nasljednicu, a ako je on tako odabrao onda to mora biti dobar izbor. Ja vjerujem u to vodstvo jer je to Sanaderova riječ.
Darko Vukašinec, Mraclin, Velika Gorica, član HDZ-a

‘Jako me iznenadila Sanaderova ostavka, a Jadranka Kosor mi je odvratna, dok Milinović izgleda kao kartikatura. Nitko ne može zamijeniti Sanadera. Mislim da on nije ostvario neke svoje ciljeve i zbog toga je dao ostavku, čime je pokazao da je karakterna osoba. Za njegovog nasljednika bilo tko dolazi u obzir osim Jadranke Kosor, no mi o tome nažalost ne odlučujemo.’
Maja Dakić, Osijek, članica HDZ-a
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/27488/Napustam-HDZ-jer-Sanader-nije-rekao-zasto-odlazi.html
[lol] [lol]

Vaš link
meni ovo ne zvuci lose… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

zamislite da je Vidošević presjednik republike, na što ionako puca, koliko bi njegova izjava da je hrvatska u šah-mat poziciji srušila ZSE, neš’ ti ozbiljnosti [lol]

Ajmo mi aktualna događanja nazvati pravim imenom, vrhunski igrokaz u režiji Sanadera. Prvo slijedi drastičan rebalans proračuna, režu se infrastukturne investicije, smanjuju plaće u javnom sektoru, subvencije i socijalna davanja. Sve navedeno izaziva revolt određanih skupina društva, osim realnog sektora naravno, te aktualna vlada sa Kosoricom na čelu biva stigmatizirana kao nesocijalna i neosjetljiva, padajući na najniže razine popularnosti.
Predloženi hdz-ov kandidat za predsjednika Hebrang do jeseni odustaje od kandidature, naravno zbog zdravstvenih razloga. U međuvremenu, odmorni i revitalizirani Sanader, eskivirajući svu silu negativnosti, koje apsorbira Kosorica i aktulna vlada, na „vapaj članstva“ponovo ulazi u politiku kao predsjednički kanditat. Šanse su mu velike, jer epski je poznata sintagma o „ prosječnom Hrvatu kratkog pamćenja“, s konstatacijim , dok je Ivo bio premijer ovakva „rezanja“ nisu bila moguća.
Ivo postaje predsjednik, pomalo pripremajući teren za izbornu 2011. i pobjedu hdz-a, koji nakon restriktivne 2010, otpušta uzde u izbornoj godini i ponovno osvaja vlast.
Paklen plan, nema šta.

New Report

Close