BEZ CENZURE – OPĆENITO

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Imate li vi osjećaj da je trenutna situacija na Banjalučkoj berzi nalik na HR burzu od prije 2-3 godine kad je i počela prava trgovina sa velikim rastom radi sve većeg priliva kapitala.
to isto se dešava sad u Banja luci,građani RS dižu kredite da bi kupovali dionice jer su naslutili što se događa.

Mislim da je, ali tamo je to sve još neuređeno, stoga bi trebalo proći još neko vrijeme….

zato je sad idealno vrijeme za ulazak na berzu i fino čekati profit koji će doći sa sređivanjem tržišta.

[color=blue][b]Razmišljamo o prošlosti, muči nas budućnost, a sadašnjost nam izmiče .[/b]..[/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]Tržište Srbije[/color]


Kompanije iz industrije kao što je Invest-import se trži i preko 3 BV. Po svijetu iz te industrije su: General Electric Company Berkshire Hathaway Inc. 3M Company Swire Pacific Ltd. Groupe Bruxelles Lambert SA Itochu Corporation Jardine Matheson Holdings Ltd. Industries Qatar Q.S.C. Hana Financial Group Inc Marubeni Corporation

Milant, evo danas imas INIM po 23.000,- di celih 19 kom Kupuj i uzivaj!

Premješteno iz teme: [color=blue]Tržište Srbije[/color]

S obzirom da si izbačen/izbačena s onog svog foruma došao/došla si tu provocirati, postovi su ti katastrofa, niti se zna tko pije tko plaća.

Lijepo idi Bojanu pa njega za.ebavaj, ovdje to nećeš raditi.

Premješteno iz teme: [color=blue]Tržište Srbije[/color]

Shogun
Član
Registrovan: 2006-08-07
Poruke: 147 Re: Luka Leget – LKLGMolim da me se ne uspoređuje sa Milantom, moderator ima uvid u adrese.
Ovo što piše korisnik Milant (koji je svjež i na forumu mojnovac) više govori o njemu, očito je podnio neke frustracije višestrukim isključivanjem sa ovog foruma (vjerovatno je isključen i sa mojnovac).

I kakve veze ima ova akcija sa ovom pričom, nju diže domaći kapital koliko pratim…

Na forumu

Premješteno iz teme: [color=blue]Tržište Srbije[/color]

Kako si lepa? Sve me strah vidjet te?

Premješteno iz teme: [color=blue]Tržište Srbije[/color]

Milant@
U Z I V A J ! ! ! !

Premješteno iz teme: [color=blue]BEZ CENZURE – O DIONICAMA[/color]

Ja mislim da bi možda mogli malo urediti Regiju i svijet na način da podjelite CG i BiH na dvije teme ili neka theme Općenito, Kupnja-prodaja, Što smo tržili, budu na vrhu zajedničke, a da teme o dionicama budu označene nekakvim markom koji bi obilježavao pojedino tržište…
Ipak su u pitanju dva odvojena tržišta, a ovo izgleda zbrda zdola. Totalno je nepregledno i neorganizirano…
Thenksić…

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Vidjet ćemo kako se razvija interes za pojedina tržišta. Ako se za pojedino tržište otvori znatniji broj tema, otvorit ćemo novi podforum, npr. “Tržišta kapitala – Srbija”.
Korisnici samo neka otvaraju odvojene teme za pojedine kompanije umjesto da sve pišu u jednu temu uz ista pravila nazivanja teme dakle – TICKER (Naziv kompanije)

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Zašto ne mogu otvoriti novu themu?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


Zašto ne mogu otvoriti novu themu?

[smiley1][smiley1][smiley1]
barem Ti prihvaćaš šalu!

penzioner
Ponosni otac sportaša jr
——————————————————————————–

Svaka cast berzi na transparentnosti, ali sad su pretjerali.
Neka su ljudima dali da vide za badava par naloga da se lakse trguje.
ALI ZASTO SU MENI KOJI SAM PLATIO ON LINE, UZELIIII!
Sto god kliknem baci me na EKBL, uh!!!!
Ovo namjerno pisem velikim slovima jer stvarno vicem!!!!!
—————————————————————————————

Ja sam znao da će nam dati besplatno!!!![smiley1][smiley1][smiley1]
Ti plaćaj 69 pozu
bez uvrede!

New Report

Close