BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najčešće ide sve preko skdd. ako netko npr kao adris samostalno isplačuje dividendu treba im dostaviti osobne podatke i kompletan bankovni račun sa fotokopijom računa i osobne.

randopph, 06.05.2021. u 18:17

najčešće ide sve preko skdd. ako netko npr kao adris samostalno isplačuje dividendu treba im dostaviti osobne podatke i kompletan bankovni račun sa fotokopijom računa i osobne.

Dobro, znači svakako dobijes na mail ili account neku obavjest da ce bit isplata dividendi? Ako si kupio dionice preko firme onda pretpostavljam posaljes podatke firme?

A sta je s onim sto je vlada zabranila isplatu dividendi dok traje korona?

tako stoji i dalje.

mozda bi bilo dobro da se otvori tema koje dionice posjedujemo i zasto su bas one nas izbor te eventualno koliki nam je portfelj eto cisto da si mozda pomognemo

Momci, radi li tko day trade i usa burzi i kako plaćamo porez?

pobjedaa, 14.07.2021. u 17:54

Momci, radi li tko day trade i usa burzi i kako plaćamo porez?

Isto kao i kod nas.

Najprije zaradis nesto, potom prijavis da si zaradio.

Pa platis 12% !

johnwayne, 16.07.2021. u 17:43

 





pobjedaa, 14.07.2021. u 17:54



 

Momci, radi li tko day trade i usa burzi i kako plaćamo porez?

 



 

Isto kao i kod nas.

Najprije zaradis nesto, potom prijavis da si zaradio.

Pa platis 12% !

Oke da li moram prijaviti šta je zaradeno ili?

Mislim, dnevno radim 10-12 trejda, i ne znam moram li to sve obračunavati za našu poreznu ili samo reci toliko sam zaradio i bok

pobjedaa, 20.07.2021. u 14:48

 





johnwayne, 16.07.2021. u 17:43



 

 





pobjedaa, 14.07.2021. u 17:54



 

 

Momci, radi li tko day trade i usa burzi i kako plaćamo porez?

 

 



 

Isto kao i kod nas.

Najprije zaradis nesto, potom prijavis da si zaradio.

Pa platis 12% !

 



 

Oke da li moram prijaviti šta je zaradeno ili?

Mislim, dnevno radim 10-12 trejda, i ne znam moram li to sve obračunavati za našu poreznu ili samo reci toliko sam zaradio i bok

10%.

 

Pa broker ti pošalje u siječnju svaku transakciju, dobit i gubit. I koliko je to ukupno. To daš kao prilog u poreznu.

lojtra, 11.08.2021. u 09:21

Pa broker ti pošalje u siječnju svaku transakciju, dobit i gubit. I koliko je to ukupno. To daš kao prilog u poreznu.

Hvala na info.

snupy, 23.05.2021. u 22:21

mozda bi bilo dobro da se otvori tema koje dionice posjedujemo i zasto su bas one nas izbor te eventualno koliki nam je portfelj eto cisto da si mozda pomognemo

Pa ta tema već postoji

Razotkrivamo portfelje

Stanje u toj jednoj od članica Grupe Đuro Đaković, koja i sama upravo prolazi program restrukturiranja i čeka odobrenje Europske komisije na predloženo rješenje, zasad ne izaziva veću zabrinutost za sam tijek tog procesa.

ĐĐ Grupa vlasnik je hala svoje problematične tvrtke-kćeri, koje su i pod hipotekom banke, ali je i najveći vjerovnik u predstečajnom postupku Industrijskih rješenja, pa bi u slučaju otvaranja i provođenja stečaja prodajom opreme namirila dio potraživanja, koja nakon nagodbe i 70-postotnog otpisa iznose 13 milijuna kuna.

 

ovo nisam znao – da je matica ujedno i najveći vjerovnik. ova vijest od dd ind rj zapravo niti je neocekivana niti loša – režu ča odumrlo tkivo, 1 ili 2 posto radnika da ne rade više gubitke

 

glavno je da ne utječe na restrukturiranje matice – čak i da sve otpišu, ostali zdraviji dijelovi to mogu preživjeti

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/afera-unutar-bankarskog-sustava-sefovi-hnb-a-trgovali-dionicama-i-obveznicama-banaka-koje-nadziru-769364

😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

zorangutan, 10.01.2022. u 21:27

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/afera-unutar-bankarskog-sustava-sefovi-hnb-a-trgovali-dionicama-i-obveznicama-banaka-koje-nadziru-769364

😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

Ma nemoj me j*****. Ono kao nije sukob interesa.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/jedan-od-investicijskih-gurua-najavljuje-kataklizmu-na-burzama-foto-20220123

New Report

Close