BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a onaj drugi nije niti propjevao. što je bilo s njim?

 

zašto ste svi puni keša? zato što je većina gotovo uvijek u krivu! u strahu su velike oči, a onda dođe prijateljica panika! pa imaj loptice za kupovati! znam da je teško, ali dno je svakim danom sve dalje. trenutno.

randopph, 08.04.2020. u 15:30

a onaj drugi nije niti propjevao. što je bilo s njim?

 

zašto ste svi puni keša? zato što je većina gotovo uvijek u krivu! u strahu su velike oči, a onda dođe prijateljica panika! pa imaj loptice za kupovati! znam da je teško, ali dno je svakim danom sve dalje. trenutno.

Onaj koji nije propjevao je ostao ziv,a onaj prvi je skuhan,he he.

“Strah je dobar tko ga ima”,kaze narod,a posebno na burzi!

Tko je u cashu sada “ima cash”iliti devize,a tko ima dionice sada,nema pojma sto ce i koliko  imati sutra.

Previse je tvrtki u Hrvatskoj bankrotiralo do sada,kao LEDO,JAMNICA,DIOKI,mnogi hoteli,a neke od tih dionica su kotirale kao najbolje dionice ,tako da je bolje imati miran san i cekati.Bolje zaraditi malo ili nista nego izgubiti puno.

90% of traders lose money:

..kako biti u preostalih 10%?

 

In this video David draws our attention to some of the most frequent mistakes that traders make:

 

@Rakam

I sto ste mogli zakljuciti iz 2 prethodna videa i bezbroj drugih na Youtube i internetu?

Nista,osim da nema “recepta” za zaradu na dionicama,zar ne?I to da 91% u prosjeku gubi na dionicama!

bisakovi, 08.04.2020. u 15:42

 





randopph, 08.04.2020. u 15:30



 

a onaj drugi nije niti propjevao. što je bilo s njim?

 

zašto ste svi puni keša? zato što je većina gotovo uvijek u krivu! u strahu su velike oči, a onda dođe prijateljica panika! pa imaj loptice za kupovati! znam da je teško, ali dno je svakim danom sve dalje. trenutno.

 



 

Onaj koji nije propjevao je ostao ziv,a onaj prvi je skuhan,he he.

“Strah je dobar tko ga ima”,kaze narod,a posebno na burzi!

Tko je u cashu sada “ima cash”iliti devize,a tko ima dionice sada,nema pojma sto ce i koliko  imati sutra.

Previse je tvrtki u Hrvatskoj bankrotiralo do sada,kao LEDO,JAMNICA,DIOKI,mnogi hoteli,a neke od tih dionica su kotirale kao najbolje dionice ,tako da je bolje imati miran san i cekati.Bolje zaraditi malo ili nista nego izgubiti puno.

Tko je kupio pri dnu dobar postotak je strpao u džep. Ako je većina u kršu a manjina u dionicama, logika nalaže tko će prvi povući potez. Jučer i danas je trgovanje izgubljeni slučaj. Tek kad krene kupovina porasti će i prometi i ovi u kešu će imati priliku zaraditi, a to im je i cilj, pokupiti 10-20%. Do tada će biti žabokrečina.

redizajnlos, 09.04.2020. u 11:56

 





bisakovi, 08.04.2020. u 15:42



 

 





randopph, 08.04.2020. u 15:30



 

 

a onaj drugi nije niti propjevao. što je bilo s njim?

 

zašto ste svi puni keša? zato što je većina gotovo uvijek u krivu! u strahu su velike oči, a onda dođe prijateljica panika! pa imaj loptice za kupovati! znam da je teško, ali dno je svakim danom sve dalje. trenutno.

 

 



 

Onaj koji nije propjevao je ostao ziv,a onaj prvi je skuhan,he he.

“Strah je dobar tko ga ima”,kaze narod,a posebno na burzi!

Tko je u cashu sada “ima cash”iliti devize,a tko ima dionice sada,nema pojma sto ce i koliko  imati sutra.

Previse je tvrtki u Hrvatskoj bankrotiralo do sada,kao LEDO,JAMNICA,DIOKI,mnogi hoteli,a neke od tih dionica su kotirale kao najbolje dionice ,tako da je bolje imati miran san i cekati.Bolje zaraditi malo ili nista nego izgubiti puno.

 



 

Tko je kupio pri dnu dobar postotak je strpao u džep. Ako je većina u kršu a manjina u dionicama, logika nalaže tko će prvi povući potez. Jučer i danas je trgovanje izgubljeni slučaj. Tek kad krene kupovina porasti će i prometi i ovi u kešu će imati priliku zaraditi, a to im je i cilj, pokupiti 10-20%. Do tada će biti žabokrečina.

“Dno” je jos daleko.Ovdje ja vidim samo klasicne Bull trap -ove.Po meni cemo tek vidjeti ili barem nazrijeti “potencijalna dna” u 9-11 mjesecu ove godine,a mozda i kasnije ovisno o razvoju situacije vezano za virus.

bisakovi, 09.04.2020. u 12:16

 





redizajnlos, 09.04.2020. u 11:56



 

 





bisakovi, 08.04.2020. u 15:42



 

 

 





randopph, 08.04.2020. u 15:30



 

 

 

a onaj drugi nije niti propjevao. što je bilo s njim?

 

zašto ste svi puni keša? zato što je većina gotovo uvijek u krivu! u strahu su velike oči, a onda dođe prijateljica panika! pa imaj loptice za kupovati! znam da je teško, ali dno je svakim danom sve dalje. trenutno.

 

 

 



 

Onaj koji nije propjevao je ostao ziv,a onaj prvi je skuhan,he he.

“Strah je dobar tko ga ima”,kaze narod,a posebno na burzi!

Tko je u cashu sada “ima cash”iliti devize,a tko ima dionice sada,nema pojma sto ce i koliko  imati sutra.

Previse je tvrtki u Hrvatskoj bankrotiralo do sada,kao LEDO,JAMNICA,DIOKI,mnogi hoteli,a neke od tih dionica su kotirale kao najbolje dionice ,tako da je bolje imati miran san i cekati.Bolje zaraditi malo ili nista nego izgubiti puno.

 

 



 

Tko je kupio pri dnu dobar postotak je strpao u džep. Ako je većina u kršu a manjina u dionicama, logika nalaže tko će prvi povući potez. Jučer i danas je trgovanje izgubljeni slučaj. Tek kad krene kupovina porasti će i prometi i ovi u kešu će imati priliku zaraditi, a to im je i cilj, pokupiti 10-20%. Do tada će biti žabokrečina.

 



 

“Dno” je jos daleko.Ovdje ja vidim samo klasicne Bull trap -ove.Po meni cemo tek vidjeti ili barem nazrijeti “potencijalna dna” u 9-11 mjesecu ove godine,a mozda i kasnije ovisno o razvoju situacije vezano za virus.

Razmisli što će biti prije toga, ako to bude tada.  Prije toga se treba proglasiti prestanak opasnosti od virusa. Pomislite samo kako će reagirati tržište? Tko sada kupi tada će profitirati a onda lagano čekamo hoće li doći novo dno za novu kupnju.

Neki ovdje sanjaju nove vrhove. Presmijesno i neostvarivo. Ovo je korekcija u brutalnom padu.

Ali da ce pad nastaviti tu nemam sumnje. Poprilicno firmi ce se naci u problemima. Ne radi 3mj nerada vec iznijenjenih trzisnih prilika.

I dalje mislim da su turizam i auto sektor dugorocno out. A to povlaci i losija gradjevina, manja prodaja hrane, manji transport…kao lancana reakcija. Lako moguce da Crobex odradi manju korekciju pa veci vrh. Ali imajte u vidu da kad Ameri krenu padati, a uskoro hoce opet ce postati jako jako krvavo.

Ja se drzim one ziheraske, kuujem samo na odbijancu i ulovim zaradu.

Iz tog razloga moj portfelj u 2020.g. je na +29 %, a Crobex na -22%.

Ne mijenjam nikada uspjesnu strategiju.

treba ići pod portfelje koji ne radi

’Banke se moraju odreći u krizi i kamata dok traje moratorij'



https://www.24sata.hr/news/ban…ok-traje-moratorij-687567




Ima pritiska na banke da smanje jos kaze da ce dobit banaka bit oko nule ove godine, izgleda da cemo moci sljedece godine na prste izbrojat one u plusu i koje ce dat eventualno neku dividendu iako i ove godine dividenda je upitna vecini.

salt, 13.04.2020. u 21:06

Ja se drzim one ziheraske, kuujem samo na odbijancu i ulovim zaradu.

Iz tog razloga moj portfelj u 2020.g. je na +29 %, a Crobex na -22%.

Ne mijenjam nikada uspjesnu strategiju.

a ako nije odbijanac onda ne kupuješ?

ja imam pitanje za one koji zele odgovoriti .

koji “guru ” vam je trenutno in ? nakon sto vas je bloger dobro nasanjkao(sebe najvise) sa svojim barcelonama  a bome i onaj drugi na brodarima .hvala

Da cemo imati nova dublja dna ja uopce ne sumnjam.

Firme ce se naci u velikim problemima. Izvjesca od lipnja pa nadalje ce to pokazati.

Mislim da ce dionice biti puno puno jeftinije. I postojin razlog za to. Go away in May.

dreamworks, 20.04.2020. u 11:40

ja imam pitanje za one koji zele odgovoriti .

koji “guru ” vam je trenutno in ? nakon sto vas je bloger dobro nasanjkao(sebe najvise) sa svojim barcelonama  a bome i onaj drugi na brodarima .hvala

Dobro pitanje.

Samo CASH…..do daljnjega.

 

New Report

Close