BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup]Zagrebačka burza

Crobex premašio 1.800 bodova

Dionički indeks Zagrebačke burze Crobex zabilježio je danas lagani rast, za 0,41 posto na 1.779,40 bodova, a tijekom dana premašio je i razinu od 1.800 bodova, ispod koje se spustio sredinom studenog prošle godine. [thumbsup]

[thumbsup] Ovo je vijest jučerašnjeg dana burza se malo pomalo ipak vraća prema gore bit će tu i manjih padova što nikako ne znači ,odmah prodavati dionice ne nikako.Sjetimo se da je europa rasla punih 7 dana kad smo mi imali neradne dane. Tako da smo mi opet u zaostatku rasta za njima.Dionice sada treba samo dokupljivati trejderi će i tako jednog dana ostati bez dionica kad veliki odluče naglo dići letvicu.Tko tada neće biti u dionicama kupovat će 50 % skuplje. Zato dokup. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Bilo bi interesantno pokrenuti kladionicu gdje ćemo se kladiti koliko je Šef puta upotrijebio smajlija s podignutim palcem u svim svojim postovima, u dva topika – bez cenzure. Ja gađam na 2.358.899 puta. [thumbsup]

A kada je kupovao Todex (ZVZD i LEDO) onda je bilo 11 346 785 komada plačućih i tužnomašućih sedlija (sad smile-ić).
Sve se vraća sve se plaća.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

[thumbsup] [smiley] [wink]ZSE uživo: Crobex ipak u zelenome!
Dopunjeno 08.01 10:37!

Nakon nešto više od pola sata trgovanja, Crobex se iz početnog minusa prevalio u plus, 0,09 posto, na 1781,09 bodova. Redovan promet dionicama dosegao je gotovo sedam milijuna kuna. > Ovaj članak ažurira se redovito najnovijim informacijama s burze
[thumbsup]
[thumbsup] Jedino što je moguće je rast sa ponekim padom ali ipak rast. Govorim već danima Ledo Ht Slatinska banka itd su sigurna ulaganja zato u dokup ovih dionica. Ledo i danas + 5,01 %. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ZSE uživo: Burza u minusu, promet slab [cry] [bye]
Ledo -3,66, Snba -6,45% [bye]
Brzo u dokup, nestat će ih. [bye] [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ZSE uživo: Burza u malom minusu -0.28, u 15:50 sa trendom rasta, promet zadovoljavajući za ove dane u godini, HT + 0,40 . Nije sve tako crno k’o što kolega piše. :-))

sutra je novi dan.

Ne vidim razloga da ne bude dostupno i poštovanim kolegama forumašima

Postovani kolege novinari

u privitku vam saljem jedan dopis.
On nije ni priopćenje, ni službena statistika ni statement Zagrebačke burze.
Zamišljen je kao briefing kojim vam želim ukazati na neke činjenice povezane sa ukidanjem kotacije JDD-a i prelaskom (silom Zakona niza dionica u kotaciju Redovito tržište)
Ako vam kojim slučajem neki od podataka ili procedura opisanih u dopisu bude od koristi bit će mi drago.
Dopis je pisan slobodnim, neformalnim jezikom, onako kako sa vama svaki dan razgovaram.
Ako želite koji dio iz njega uzeti baš kao "izjavu" nekog sa Burze, oblikujte ga i samo me nazovite da potvrdim da je to to.

S postovanjem

Zeljko Kardum

Head of Public & Government Relations

Zagreb Stock Exchange

I. Lucica 2a, Zagreb, Croatia

Phone: (+385) 1 4686 840

I opet će profitirati samo "veliki" koji će si moći priuštiti kupovinu podataka of Fine… [angry]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]U neizvjesnoj trgovini većina dionica na Wall Streetu porasla

U neizvjesnoj trgovini većina dionica na Wall Streetu poraslaU četvrtak su na Wall Streetu u neizvjesnoj trgovini cijene većine dionica porasle, zahvaljujući novom koraku prema stabilizaciji tržišta nekretnina
.
[thumbsup] Naslov članka je krivo sročen ali uglavnom raste američko tržište dionica.Danas je za očekivati i rast kod nas pogotovo na dionicama Leda i Ht-a pred kojima je veći rast. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

]Naslov članka je krivo sročen ali uglavnom raste američko tržište dionica.Danas je za očekivati i rast kod nas pogotovo na dionicama Leda i Ht-a pred kojima je veći rast[/u]. [thumbsup]
[/quote]

Daj reci zašto će rasti Ledo. Jel zato što je zima ili jer nema plina ili jel raste HTili nešto petnaesto????
Pojasni mi da kupim.
[tongue]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Da i mene zanima zašto bi Ledo morao rasti?
Možda zbog toga ŠTO SE ZA BLAGDANE POJELO VIŠE FRANCUSKE SALATE.

[thumbsup]Samo za vatrenoga iz dubine srca želim da mu sve dionice dođu do nule što si i on sam želi stalnim drukanjem pada burze kad burza raste + 1, 38 %

ZSE uživo: Crobex ponovo leti

Nikolina Rivosechi
nikolina.rivosechiatcharbusiness.hr 09.01.2009 10:41
Promijenjeno 09.01.2009 10:49
Par minuta nakon početka današnjeg trgovanja redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi nije dosegnuo niti 1,8 milijuna kuna, dok je Crobex do 10:15 skočio 1,03 psoto i dosegnuo 1791,73 boda.

Trenutno je najlikvidnija Atlantska plovidba koja je ostvarila govoto 967 tisuća kuna prometa, i to po cijenama između 759 u 767,97 kuna. Dubrovačkim brodarom sada se trguje blizu gornje granice tog raspona – po 767 kuna – pa je osvojio četiri posto.

Hrvatske telekomonukacije su prikupile 193 tisuće kuna prometa, a njima je trgovano u rasponu tek nešto većem od jedne kune – po cijenama između 211,08 i 212,50 kuna. Zadnja transakcija najvećim domaćim telekomom zaključena je na gornjoj granici tog raspona pa je skočio 2,04 posto.

ZSE uživo: Crobex ponovo letiZSE uživo: Crobex ponovo leti

Jadroplov je ostvario 154.050 kuna prometa i ostvario rast od 3,18 posto, i to tako što je 216 dionica protrgovano po 150 kuna.

Više od sto tisuća kuna prometa prikupila je još samo Uljanik plovidba kojom je trgovano u rasponu od dvanaestak kuna – po cijenama između 580,03 i 592 kune. Tom dionicom sada se trguje na gornjoj granici tog raspona pa je uzletjela 3,51 posto.. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šef | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 17679 | profil
korisnik od: 10.01.2008.
moderatori
Konačno Ledo krenuo u + hoćemo li danas uhvatiti razinu 14.000
?

Ovako je govorio Šef alijas direktor krajem 4 mjeseca kada je, vođen nepogrešivim instiktom, ušo u Ledo oko 13 000. Pa bi sada da malo rase… [cry] [bye]

Hvala ja u kešu od 15. 07. ostalo samo hrpa ploča. [thumbsup][/b]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close