BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svi bi pitali zašto vlasnik ne isplati vjerovnike i riješi situaciju.

Mika, NHF odrasti

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


SLK:

Pa kako bi onda ona ostala većinski vlasnik, ako netko drugi preuzima firmu?

D.D je u stečaju pa je trgovanje zabranjeno.

Ma da, naravno…ima li kakvih odluka stečajnog upravitelja i steč. sudca?

Stečajni upravitelj uredno vodi firmu koja je profitabilna od pokretanja stečaja.

No respect

Potraživač ima valjane dokumente da mu je društvo dužno. I u medijima je najavio svoje namjere, jer su dužnik i potraživač iz istog sektora posla. A stvari bi se mogle rasplitati vrlo brzo, već ove jeseni.


Pitanje je na koji će način potraživač pretvoriti svoju tražbinu u udio…naravno da ga briga za banku sa 75%…ne znam kakvu pregovaračku poziciju ima banka-vlasnik i kakve su joj namjere (prodati udio ili nešto drugo…)

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


SLK: ” Potraživač ima valjane dokumente da mu je društvo dužno. I u medijima je najavio svoje namjere, jer su dužnik i potraživač iz istog sektora posla. A stvari bi se mogle rasplitati vrlo brzo, već ove jeseni. ” Pitanje je na koji će način potraživač pretvoriti svoju tražbinu u udio…naravno da ga briga za banku sa 75%…ne znam kakvu pregovaračku poziciju ima banka-vlasnik i kakve su joj namjere (prodati udio ili nešto drugo…)

zapetljano…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Još samo jednom spominjem da dug prelazi temeljni kapital za 25 – 30 puta. Dug prema prvom potražitelju je 6-7 puta veći od temeljnog kapitala. [smiley11]

No respect


Još samo jednom spominjem da dug prelazi temeljni kapital za 25 – 30 puta. Dug prema prvom potražitelju je 6-7 puta veći od temeljnog kapitala. [smiley11]

Onda nista drugo nego da i mi najavimo prezimanje. Slk, rijesit cemo nekakvu potvrdu[smiley11
Simpatican je taj institut stecaja…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Još samo jednom spominjem da dug prelazi temeljni kapital za 25 – 30 puta. Dug prema prvom potražitelju je 6-7 puta veći od temeljnog kapitala. [smiley11]

Hebemu bigulicu…kako se to uopće moglo dogoditi…pa barem su kod nas zakoni jasni…ili nisu…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Onda nista drugo nego da i mi najavimo prezimanje. Slk, rijesit cemo nekakvu potvrdu[smiley11]

Hehe, bježi, nisu tu čista posla. Šišaš novce kad završiš u prdekani. [smiley11]

Gle, sad mi je malo glupo ne reći o kome se radi, ali ne bih volio uzljuljati kolege u banci koja je vlasnik 75% dionica, jer je izlistana na ZSE i likvidna je. Jedna srednje velika banka.

Sve što sam rekao je poznato u medijima, SDA, samo ne prati svatko sve i ne povezuje konce. Većini je to možda i nebitno, ali me zanimalo što se događa u tom slučaju.

No respect

SLK:

Još samo jednom spominjem da dug prelazi temeljni kapital za 25 – 30 puta. Dug prema prvom potražitelju je 6-7 puta veći od temeljnog kapitala. [smiley11]

Hebemu bigulicu…kako se to uopće moglo dogoditi…pa barem su kod nas zakoni jasni…ili nisu…[smiley2][smiley2][smiley2]

Živjela aktualna Vlada koja je to dopustila, i ostala neokrznuta kao i nebrojeno puta. Pričalo se dva-tri dana i otišlo pod tepih. Zapravo, čak su se pojavili i transkripti sa sjednice Vlade, kada su dopustili takvu situaciju. I opet nikome ništa. [smiley11]

No respect


vipy: ” Onda nista drugo nego da i mi najavimo prezimanje. Slk, rijesit cemo nekakvu potvrdu[smiley11] ” Hehe, bježi, nisu tu čista posla. Šišaš novce kad završiš u prdekani. [smiley11] Gle, sad mi je malo glupo ne reći o kome se radi, ali ne bih volio uzljuljati kolege u banci koja je vlasnik 75% dionica, jer je izlistana na ZSE i likvidna je. Jedna srednje velika banka. Sve što sam rekao je poznato u medijima, SDA, samo ne prati svatko sve i ne povezuje konce. Većini je to možda i nebitno, ali me zanimalo što se događa u tom slučaju.

sad i vipy možda vidi zašto su to opasne stvari za banku , jer bi inače SLK rekao o čemu se radi.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Gle, sad mi je malo glupo ne reći o kome se radi, ali ne bih volio uzljuljati kolege u banci koja je vlasnik 75% dionica, jer je izlistana na ZSE i likvidna je. Jedna srednje velika banka.


Imaš PM…zato…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!



Gle, sad mi je malo glupo ne reći o kome se radi, ali ne bih volio uzljuljati kolege u banci koja je vlasnik 75% dionica, jer je izlistana na ZSE i likvidna je. Jedna srednje velika banka.

Nasao… [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close