BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da je tebe više pogodio FNVC od mene, tj. mene ne zabrinjava, ja samo napominjem oprez pri kupnji i prodaji FNVC, i sam ne znam šta se ti javljaš na to. Da mi je trn u oku, apsolutno netočno, FNVC ću kupovati kada kada g. Filipović proda još jedno 10% i više %. Baš si mi sladak marcipane…hehe.. Lijepi pozdrav!

Ma,sladak si i ti meni…i nek na tome ostane!
ne da mi se više s tobom navlačit, nek ti je sretno!
[smiley1]

Spade:

Izgleda da je tebe više pogodio FNVC od mene, tj. mene ne zabrinjava, ja samo napominjem oprez pri kupnji i prodaji FNVC, i sam ne znam šta se ti javljaš na to. Da mi je trn u oku, apsolutno netočno, FNVC ću kupovati kada kada g. Filipović proda još jedno 10% i više %. Baš si mi sladak marcipane…hehe.. Lijepi pozdrav!

Ma,sladak si i ti meni…i nek na tome ostane!
ne da mi se više s tobom navlačit, nek ti je sretno!
[smiley1]

Također, a možemo i nešto više, samo ponudi cijenu…[smiley1]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Premješteno iz teme: [color=blue]ATLN (Atlas nekretnine d.d.)[/color]

Realno – nije li ovo debelo prenapuhano? Ako nije, onda očekujem LRH na 15000KN za par mjeseci, a ARNT na 1000

Hell is Empty and all the Devils are Here

Dragi kolega Ašu špadi. Moj prosjek ulaza u FNVC je cca 525 kuna. Također sam danas kupio 200 komada KOSN-a po 1500 kuna.

Mene nitijedna dionica emotivno ne veže. Bitan mi je vjerujem kao i drugima isključivo profit.

E sad raspravljati o tome ko prodaje, a ko kupuje je za potcijenjene dionice malo diskutabilno. Druga bi stvar bila da ti pišeš konstruktivno o FA i TA ili nekim drugim razlozima rasta ili pada neke dionice.

Osobno ako te to zabavlja uživaj. Meni će recimo biti zabavno prodati KOSN na 2200-2500 kuna.[smiley1]


Dragi kolega Ašu špadi. Moj prosjek ulaza u FNVC je cca 525 kuna. Također sam danas kupio 200 komada KOSN-a po 1500 kuna.

Mene nitijedna dionica emotivno ne veže. Bitan mi je vjerujem kao i drugima isključivo profit.

E sad raspravljati o tome ko prodaje, a ko kupuje je za potcijenjene dionice malo diskutabilno. Druga bi stvar bila da ti pišeš konstruktivno o FA i TA ili nekim drugim razlozima rasta ili pada neke dionice.

Osobno ako te to zabavlja uživaj. Meni će recimo biti zabavno prodati KOSN na 2200-2500 kuna.[smiley1]

Baš ti te danas analize FA, TA….RSI…Boolingeri ne pomažu.
Odnosno ovih dana baš nigdje, više bih rekao intuicija za sada.

Uživaj!

And God says let there be light and be light, and it was good...

Moje poštovanje(uz solidnu dozu zavisti) neznani znanče KOSN 2300!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zna li netko više o ovoj dionici KOTR-R-A..Molim da me obavjesti.[smiley11]


Zna li netko više o ovoj dionici KOTR-R-A..Molim da me obavjesti.[smiley11]

imas otvorenu temu pa potrazi

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

ode atln !!!!!!!!!!!!
al’ dole !
i još jednom:
drž’ te čvrsto gaće i pripremite čiste !!!

hehe hoćemo li opet na vrtuljak pitam se ;D

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


ode atln !!!!!!!!!!!!
al’ dole !
i još jednom:
drž’ te čvrsto gaće i pripremite čiste !!!

Iako sam stajao podalje od ATLN, ja se ne bih rugao.
Mogla bi i ti uskoro držati gaće na CRLL.


slatka: ” ode atln !!!!!!!!!!!! al’ dole ! i još jednom: drž’ te čvrsto gaće i pripremite čiste !!! ” Iako sam stajao podalje od ATLN, ja se ne bih rugao. Mogla bi i ti uskoro držati gaće na CRLL.

Ja osobno ne volim dionice ovoga tipa,i ne ulažem u njih,zato imam i manji prinos,ali ipak mislim da nije baš za rugati se kako kolega i kaže,jer nikad ne znaš hoćeš li ti imati čiste gaće….[smiley5]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close