BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


navodno nije mitrović izašao iz fnvc, ali je zato ušao nedavno u varteks koliko čujem, a nije jedini jer navodno i fond borislava škegre marljivo kupuje varteksa jučer i danas i to 100 po 100 komada. Zanimljiv zaplet događaja. Očito su procurile neke informacije jer sumnjam da takvi kupuju ako ne vide ogromnu zaradu u skorije vrijeme. Ako i pikiraju varteksa za dugoročnu investiciju, opet takvi igrači malo napumpaju cijenu na početku da im se više nikad ne vrati na ispod 10% prinosa. Tako će nadam se biti i ovih dana, a prometi i rast cijene jasno pokazuju da je varteks dionica broj 1 ove godine. Gazda i mmstanić, svaka čast…dobro ste nanjušili.

Mitrović vam je Varteksu odavna, negdje kad je bio po 50-60 kn.

Ignore: KressoM, delux


mmstanic: ” …rekao je da smo “svi mi s burze” lopovi,ali šta se može,čovjeka učiš da nešto zaradi,a on ti kaže da si lopov[smiley11] ” Lopovi bu sami sebe eliminirali.

fali vam par slova…..

slova ispadaju od brzine pisanja….!

Zna li se kad na burzu dolazi THT?

Bolje prekasno nego nikad.


Zna li se kad na burzu dolazi THT?

Kraj svibnja, mislim……

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Na burzu uvrštene još dvije tvrtke kćeri Končara
Petra Škaberna
petra.skaberna@business.hr
Na usporedno tržište Zagrebačke burze od danas su uvrštene redovne i povlaštene dionice još dviju tvrtka kćeri Grupe Končar. Riječ je o Končar – električni visokonaponski aparati i Končar – mjerni transformatori čije su dionice uvrštene temeljem molbe Šted-kapitala.

Na burzu je uvršteno 48.890 redovnih i 16.446 povlaštenih dionica Končar – električnih visokonaponskih aparata (KOVA-R-A), te 36.165 redovnih i 27.132 povlaštene dionice Končar – mjernih transformatora (KOTR-R-A).

Pojedinačna nominalna vrijednost svih izdanih (redovnih i povlaštenih) dionica obiju tvrtki iznosi 300 kuna.

Na Zagrebačkoj burzi od ranije kotiraju još tri tvrtke iz Končar Grupe uvrštene u JDD kotaciju i to povlaštene i redovne dionice Končar-Distributivnih i specijalnih transformatora i Končar Sklopnih postrojenja, te redovne dionice Končar elektroindustrije.

Jel to kotira već? ima tko kakav k/p za ove nove uzdanice…i možda kakav info??
meni se ti visokonaponski biznisi čine ok…nemam pojma o tome pa možda i griješim

VAši komentari?

Molim one koji kupuju dionice u BiH da me savjetuju preko koga da to obavim brzo, jednostavno i uz što manju proviziju…

Zanima me da li netko ima iskustva s tržištem u Srbiji? U koje se dionice još uvijek isplati ulaziti.[smiley15]

ja bih rekao da se u Srbiju još uvijek ne ispalti ulagati, ali je svakako dobro vrijeme za početak upoznavanja tržišta, kao i za BiH i ostale zemlje bivše yuge….


Zanima me da li netko ima iskustva s tržištem u Srbiji? U koje se dionice još uvijek isplati ulaziti.[smiley15]

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

zaboravio sam napomenut da su naši fondovi ( banke) od prošle godine na tom tržištu ali ne zaboravi da banke neče dati novac tamo ako nisu sigurni.[smiley1]

Pozdrav svima.
Molio bih za neki info, sta CRO moze ocekivati od RITE Gacko i ima li konkretnih investicija u skorasnje vrijeme?

[color=blue]Pronadi izvrsno poduzece s izvrsnim menadžmentom, i kupi dionice po razumnoj cijeni – a onda ih ne ispuštaj iz ruke.[/color]

ELEKTROPROMET
Grupa dioničara samovoljno održala Skupštinu bez Nadzornog odbora
Iako je Skupština dioničara Elektroprometa zakazana za 11. siječnja otkazana od strane Uprave i Nadzornog odbora tvrtke, dio dioničara te tvrtke predvođenih Michaelom Ljubasom i bivšim članom Uprave Jurom Bajićem, održao je u četvrtak Skupštinu. Podsjetimo, u Elektroprometu već godinu dana traju vlasnička previranja dioničara, a Skupština društva otkazana je najprije sredinom prosinca, a potom 4. siječnja
[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close