BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]SUNH (Sunčani Hvar)[/color]


rogi: ” socrates: ” nemam ovu dionicu, al povremeno idem do hvara pa vidim šta se radi tamo, ova dionica je svakako jedna od najprecjenjenijih trenutno al ako ekipa iz orca realizira sve svoje planove odnosno ako im pjerino bude pružio ruku potpore ova će dionica u srednjoroćnom razdoblju vrijediti ovoga novca..ovakva ulaganja opravdavaju jedino popunjenost od 250 dana pa naviše…ako se to ostvari u što ja osobno ne dvoumim prihodi će se utrostrućiti..ovogodišnji prihodi neka vam ne budu nikakvo mjerilo s obzirom da je nekoliko hotela bilo zatvoreno..otiđite do hvara pa sami provjerite kakvo je stanje na terenu..hvar je prekrasan i u ovo doba godine..pogotovo kad je ovako lipi dan ka danas… ” Jedan poštovani kolega bi rekao: ” Kupujemo budućnost tvrtke…..” [smiley2] ” Istina. Odma ću ove dionice prepisati još nerođenom unuku.

vaša slobodna odluka kolega….osobno još nisam u fazi da razmišljam o svojoj djeci a kamoli unucima[smiley2]..al ne sumnjam da će se za 5godina na hvaru igrati golf, piti don peringon i jesti zubatac…

Premješteno iz teme: [color=blue]SUNH (Sunčani Hvar)[/color]

nekad davno ova dionica mi je činila 80% portfelja, nabavna cijena mi je bila 55kn!!! i isto
su loše pričali o njoj, a danas……
doista, kupujemo budućnost tvrtke

Premješteno iz teme: [color=blue]SUNH (Sunčani Hvar)[/color]

šteta što sam danas svu lovu upucao u INU…[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Ti još ništa nisi pogodio.
Prvi put kad pogodiš častim cijeli forum janjetinom i druženjem s nekim iz Uprave

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Ne fantaziraj. Svima je jasno ko sunce da to ide na 4000. Danas će netko počistiti još koju milju i sve sretni i zadovoljni. Trebao bi malo više pratiti analize ove dionice.

Što se tiče čašćenja na obećavaj ono što ne možeš izvršiti.

Bolje da dokupljuješ u tišini.

Bok

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Da dokupljujem u tišini? A što lupaš onda na sva zvona?
Analize ove dionice? A di ih to ima?

A za janjčiće i Upravu ne brini, samo daj pogodi nešto već jednom!

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Pa do sada sam sve pogodio. Ovo je dionica za velike igrače kao što ćeš i sam vidjeti u petak navečer.
Analizu sam dobio od jedne brokerske kuće koja je u igri. Njihova procjena je kao i moja dakle cca 4900 kuna.
Ovo o dokupljivanju ne trebam držati u tišini jer se već zna tko i kako dokupljuje kao i što svi znaju za predujam dividende. Čudi me da nisi obavješten obzirom da se pozivaš na Upravu. Ja sam jučer bio u TNPL i sve je jasno.

Najbolje da ti odmah pogledaš janjce da ih ne nestane kad budu potrebni ! Ovo za dolazak Uprave se i ja mogu pobrinuti.

Ajd bok.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Pa hajde budi napokon malo konkretniji, umjesto što samo laprdaš s vremena na vrijeme.

Daj nam tu analizu Zabe i Hypa ili čiju već, da vidimo di je nastala ta razlika od 69 kuna, jer moja procjena se zaustavila na 4.969 kn [smiley2]

Napiši nam i tko dokupljuje kad već svi znaju tko je i kako dokupljuje.

Napiši nam i što su ti još rekli o tom predujmu, kad ide, koliki će biti i jesu li tebra limi, spominjali bar malo taj Jadroplov

Za janjčiće na brini, imam pastira, u frulicu kad zasvira

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Ajde tebra limi što si se uhvatio tih 69 kuna. Predujam ti je 90 kuna to možeš provjeriti a Jadoplov zaboravi.

Samo se ti drži tih janjaca nemoj tebra da usfali kapule.

Zovi ti lipo svoje ljude u TNPL pa nek ti kažu jel istina šta sam ja napisao. Usput im najavi janjetinu da ne zoveš dvaput.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

A hebo 90 kuna, više dobim za maslinovo ulje.
Kako misliš da ne zovem dva puta?
Ak daju samo 90 neće ni slane srdele pomirisat
Morat ću Znanca pitat, on je velikodušniji.
Biće da je bar 200

Nego di je taj tvoj fond danas, oli i oni štrajkaju ko i profešuri. Zato su pastiri blaženi, daš mu kruva i vode i on zadovojan

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Samo ti zovi da te ne bi iznenadilo. 90 kuna je predujam dividende pa ako oćeš Jadoplpov ti ga brate kupuj.
Nemoj sad janjce pretvarati u srdele.

Niko danas ne štrajka brate mili. Znaš to onu staru poslovicu: Na kraju se mrtvi broje.

Čudi me da si tako blizu TNPL a ne daju ti informacije. Biće da si im nešta gadno zgrišija.

Ovu priču znaju čak i ovi koji plove po morima.

Ajde upitaj lipo opet: Šta ima novoga ???

Ova dionica ti je ko da vataš gofa. Triba staviti dobru lešku da ga uvatiš, a ti bi ga lovija na srdelu.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

PTKM bi trebala u privatizaviju sigurno do izbora… samo pitanje kome?
prodaja će biti po meni sigurno iznad nominalne koja će sada na skupštini valjda biti 270

[color=blue][/color][quote][/quote]whenever there's a drought get your umbrellas out because, that's when I brainstorm[quote][/quote][center][/center]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


PTKM bi trebala u privatizaviju sigurno do izbora… samo pitanje kome? prodaja će biti po meni sigurno iznad nominalne koja će sada na skupštini valjda biti 270

e radikalac, ovo ti je prva poruka a već podsjećaš na Hakelu….
… i ja se nadam porastu u narednih godinu dana, samo mi je problem što mi
je kapital zarobljen…

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


PTKM bi trebala u privatizaviju sigurno do izbora… samo pitanje kome? prodaja će biti po meni sigurno iznad nominalne koja će sada na skupštini valjda biti 270

početak iduće godine je prije izbora. Cijena ide sigurno iznad nominale.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Koliko ja znam nominala je početna cijena i željena , ali obično ovakve firme budu prodane po znatno nižim cijenama od nominale.

DA nisam u pravu , vjerojatno bi tržište reagiralo drugačije ..[smiley5]

New Report

Close