Beograd dobiva dva mosta i tunele vrijedne 400 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Beograd dobiva dva mosta i tunele vrijedne 400 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

PD ,

kome su namjenjene ove teme o komšijama iz “regiona” koje vjerojatno nikad neće ući u EU i kod kojih je barem duplo veče s’ranje nego kod nas ?

Hrvatima ?
Da im bude žao što su izašli iz “regiona” , kada je tamo tako dobro ?

Srbima ?
Da se vrate u otađbinu , kada je tamo tako dobro ?

.


PD ,

kome su namjenjene ove teme o komšijama iz “regiona” koje vjerojatno nikad neće ući u EU i kod kojih je barem duplo veče s'ranje nego kod nas ?

Hrvatima ?
Da im bude žao što su izašli iz “regiona” , kada je tamo tako dobro ?

Srbima ?
Da se vrate u otađbinu , kada je tamo tako dobro ?

poduzetnicima koji znaju da posao ne poznaje granice, predrasude, nacionalizam, rasizam i primitivizam. smiri komplekse od tih srba. smiješni ste vas nekoliko ovdje. ovo je poslovni forum, a ne politički forum. osnujte vaš list i u njemu pljujte po srbima i bilo kome smatrate da je legalno, a ovo su novine za poslovne ljude koji posluju svuda, pa tako i u srbiji. točno znam da ćete se javiti kad je ova tema, a mi smo tamo jako prisutni našim proizvodima. vi, veliki domoljubi, samo otežavate posao pristojnom svijetu.

...povijest se ponavlja...

Imat ćemo kaj rušit…..koga briga za fašističku prčiju!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Imat ćemo kaj rušit…..koga briga za fašističku prčiju!?

Revolucionar i ratnik iz toplog doma. Imali smo puno takvih supaka 90tih. Sada ste najveći nacionalisti i huskaci na novi rat. Pa ti ne bi preživio ni do kutine, kamoli do bg. Vidim ja da vaše cure i žene često idu u bg…

...povijest se ponavlja...

@delboy-idi bre pa se leči! Probleme koje imaš sa suprugom zadrži za sebe. A srbiju treba “umirit” obzirom da fašizam dolazi od tamo i radi mira naše djece!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close