BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Teško će se moći ignorirati ovaj rast BDI-a koji nastavlja u revijalnom tonu…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovaj tjedan BDI po svemu sudeći prelazi 2.000 bodova, svidjelo se to nekima ili ne.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

A dionica na asku atpl ispod 400 kn gotovo i nema…..odosmo mi u nebesa i to vrlo brzo…..


A dionica na asku atpl ispod 400 kn gotovo i nema…..odosmo mi u nebesa i to vrlo brzo…..

kakove to ima veze s topikom “BDI”?



A dionica na asku atpl ispod 400 kn gotovo i nema…..odosmo mi u nebesa i to vrlo brzo…..

kakove to ima veze s topikom "BDI"?
[/quote]

Itekakve :DDD

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Panamax?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

BDI +3.38%, 1.928

Capesize +4.34% to $28,579

Panamax +2.47% to $15,919

Supramax 58k tons +1.18% to $10,231

Handysize -0.03% to $6,924

😉💪👏✌😎👋🤞👌😀👍

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Hm na jesen inače bude najveći rast vozarina… ovo je lijep uvod 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



A dionica na asku atpl ispod 400 kn gotovo i nema…..odosmo mi u nebesa i to vrlo brzo…..

kakove to ima veze s topikom "BDI"?
[/quote]

hehehe.. ti proučavaj kakve veze ima sa ATPL i ULPL 🙂

još da se 6-mjesečne, 1 godišnje i dvogodišnje vozarine malo iskorigiraju 🙂

Kako je lijepo kad imaš imaš lijepu glavnicu vozarina pa ti 2% rasta donese 400injak dolara zarade

Još 3,73% i eto BDI-a na 2.000 bodova. Sutra ili prekosutra…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

“The Baltic index, which tracks rates for ships ferrying dry bulk commodities, rose 3.4%, or 63 points, to 1,928, its highest since January 2014. The index has tripled since February.”

The panamax index rose 47 points, or 2.4%, to 1,992 points, its highest since December 2013.”

Baltic Dry Index Hits 5-1/2 Year High

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Kakva nam je situacija danas u Kini?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Kakva nam je situacija danas u Kini?

https://www.timeanddate.com/weather/china

halfte trinken, halfte Šarcu geben



Kakva nam je situacija danas u Kini?

https://www.timeanddate.com/weather/china
[/quote]
To te ja pitam…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

New Report

Close