BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@NaBiduAsku

Potrebno je da samo jedan veći kupac baci oko na ovu dionicu, a onda kada
cijena krene rasti uključi se i par malih i desi se ono što se desilo prošle godine,
da cijena u jednom danu poraste i 40%…da se mene pita radije bih da polako i
prirodno raste jer je tako bolje za stabilnost cijene, a i manje je špekulanata koji
bi poslije rušili cijenu čim poraste 10-tak %

Psihološki gledano, bilo bi dobro da BDI ovaj put pređe 2000 bodova, jer preko 2000
nije bio više od 5 godina i to bi bio dobar poticaj za kupnju…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

vidjet ćemo dali ima snage potegnut preko 2000, ako potegne i bude zajedno sa odličnim FI, onda je smjer jasan..

BPI najvišiod 24.12.2013 tada 1825

danas 1791

😉🤞

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

lijepo je pozdravljati na 370 s palube, iz kapetanske kabine, iz kapetanije, ali kada se cijena spusti, valjalo bi pozdraviti i strojarski dio, koji održava postrojenje da brod ne stane (265) nešto vas nisam vidio, ah da, kapetanske bijele uniforme nisu za potpalublje

Ovo više nije ni napeto za gledati.. 😀

P.S. ovaj rast BDI ne može proći nezapaženo.. već će se proširiti vijest i poticati kupnja

Kažu da moderator radi kao konobar od 8-16h pa onda moderira poslovni.

https://finance.yahoo.com/quotes/gogl%2Csalt%2Cnmm%2Cnm%2Csb%2Csblk%2Cship%2Cdrys%2Cdsx%2Cegle%2Cesea%2Cgnk/view/v1?ltr=1&bypass=true&guccounter=1

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Chief execs confident in dry bulk recovery

“After a miserable start to the year, the Baltic Dry Index soared to the highest level so far in 2019 this past month. But according to prominent dry bulk chiefs Robert Bugbee, Hamish Norton and Polys Hajioannou, the recovery has only just begun.”

https://shippingwatch.com/secure/carriers/Bulk/article11494643.ece?utm_campaign=ShippingWatch%20Newsletter&utm_content=2019-07-10&utm_medium=email&utm_source=shippingwatch_com

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Kako će to nama pomoći?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

cape danas +1.1%

mogli bi prebaciti 1.800

Pozdrav s pučine!


Kako će to nama pomoći?

to bi nama moglo pomoći samo ako se povećanjem zarade, koji veliki “strani momak” zagleda u ovu našu “atlantsku divojku”
samo je pitanje bil’ se ona tada i ‘tjela udati il’ će čekati novu krizu kao usidrenica

Panamaxi?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

BDI +2.19%, 1.816

Capesize +1.14% to $26,705

Panamax +5.02% to $15,018

Supramax 58k tons +1.85% to $9,897

Handysize +1.12% to $6,868

💪👏👍✌😎👋🤞😉😀👌

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Uf, brutalno…. 🙂

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Lijepo, promatrajmo i dalje :-))))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close