‘Alvarez je ugasio Lehman Brothers i to naplatio 1,4 milijarde dolara’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Alvarez je ugasio Lehman Brothers i to naplatio 1,4 milijarde dolara’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Znaći,maleni je već najavio da će biti skup,hebiga,kada mi nemamo u RH tako pametne,školovane,obrazovane profile,koji odlaze u pečalbu raditi kao konobari,perači ulica,zidari(priučeni),tesari,tokari,kuhari(priučeni)etcc…Ovaj će nas oderati “ko Musa,jarca”!
Što nam to radite probisvijeti od političara,zabole vas koliko će maleni staviti u džep,”stoka sitnoga zuba” sve će to platiti!P.v.m.!!!!!!!!!Mogao je ugasiti i “Big Brothers”!“Hebem ti patka koji kola vuče”!

Romel, 03.04.2017. u 19:33
navodeći da je “konstantna iluzija da živimo u tržišnim uvjetima”

Kamo sreće da je to jedina iluzija u kojoj živimo.

Romel, 03.04.2017. u 19:33
Firma njegovog oca je ugasila Lehman Brothers, naplatili su u tri i pol godine 1,4 milijarde dolara

Još je uvijek povoljniji od domaće konkurencije. Oni koji desetljećima guše Hrvatsku su to naplatili daleko više.

Tražili su naši doma, samo nema puno sposobnih bez putra na glavi, a pametni neće u močvaru….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ljudi znaju posao, sto skuplje to bolje, skupa masina bolje pere, zar ne!

Ajde da vidimo kako će “pevaljka” izvući i rekonstruirati Agrokor.Da li netko zna koji mu je najveći hit?
Ja mislim,”Money,money,money”!I to “BIG MONEY”!

New Report

Close