Ako sve bude kako treba, euro ćemo uvesti 2023.

Naslovnica Forum Komentari članaka Ako sve bude kako treba, euro ćemo uvesti 2023.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koja to konkretno korist???

Korist za EUropske vlasnike Hrvatske i birokrate u Brukaselu. Nisam pesimista, ali ako je opralo španjolce, talijane a cak i slovence, jadna li nam majka. Naravno, debelokožne politicare tipo valjen isus i maria i farbače tunela neće previše dotaknuti. Brinem se jedino za KGK kad bude u mirovini u Hrvatskoj.

Kao gospodarstvenik smatram da Euro treba uvesti što prije. Npr izvozim u Eu i prema tome za svoju robu, konkretno pčelinje proizvode dobivam Eure. Koje ovdje mijenjam u kune i tu gubim na konverziji. Kada idem u zemlje koje imaju euro npr Njemačku opet gubim na konverziji Kuna-euro. Npr tako sam kod promjene 10 000 eura u kune izgubio 4000 kuna koje je zaradila mjenjačnica. Da bi kada sam kune donio u banku oni ih opet promijenili u eure gdje sam opet izgubio oko 3000 kuna. Tako da u pitanju je lopovluk širih razmjera sa kunom samo to ljudi ne shvaćaju. Priče o cijenama u trgovinama gdje će se cijene zaokruživati na višu cifru,pa će platit eventualno 5 kuna više ukupan sadržaj vrećice služe zamagljivanju pravih razloga i zapravo su smiješne.

sljivan1, 05.07.2019. u 11:02

Koja to konkretno korist???

U najboljoj soluciji po tebe kod promjene 10000 eura u kune mjenjačnica će ti uzeti 4000 kuna

New Report

Close