Agrokorovim tvrtkama kredit HBOR-a od 48,3 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Agrokorovim tvrtkama kredit HBOR-a od 48,3 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


ni ja , ništa ne tvrdim, samo glasno razmišljam…

Interesantno mi je koliko ljudi bez ikakvih dokaza , lažu , izmišljaju , vređaju , pljuju po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika , koja ima imovinu velike vrijednosti , koja uredno vraća kredite , koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki….

Siguran sam da velika večina tih pljuvača nikoga ne zapošljavaju , Hrvatsku mrze , poreze ne plačaju , zgubidani su , beskorisni društvu , evo npr. u mržnji prednjači Index i njegovi poltroni , ili onaj beskorisni Dario Juričan i njegovi lijeni roditelji koji su napravili film Gazda , a koji ustvari govori o njihovom moralu i njihovoj beskorisnosti…

…neka baci kamen prvi koji je…


da, interesantno…interesantno je to da su isto ovako govorili i sužnjevi Pabla Escobra koji je isto tako bio iznimno popularan u društvu, uspješan biznismen i zapošljavao je i više od todorića…

i o njemu ,”neki tamo pljuvači koji nikoga ne zapošljavaju , mrze državu, poreze ne plačaju , zgubidani su , beskorisni društvu i njihovi poltroni” isto tako napravili film…

srca ti irudova …kuda ovaj svijet ide…

ali ne brini se pero, neće gazda završiti ko pablo jer sve države imaju mafiju ali samo u Hrvatskoj mafija ima državu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



ni ja , ništa ne tvrdim, samo glasno razmišljam…

Interesantno mi je koliko ljudi bez ikakvih dokaza , lažu , izmišljaju , vređaju , pljuju po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika , koja ima imovinu velike vrijednosti , koja uredno vraća kredite , koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki….

Siguran sam da velika večina tih pljuvača nikoga ne zapošljavaju , Hrvatsku mrze , poreze ne plačaju , zgubidani su , beskorisni društvu , evo npr. u mržnji prednjači Index i njegovi poltroni , ili onaj beskorisni Dario Juričan i njegovi lijeni roditelji koji su napravili film Gazda , a koji ustvari govori o njihovom moralu i njihovoj beskorisnosti…

…neka baci kamen prvi koji je…


da, interesantno…interesantno je to da su isto ovako govorili i sužnjevi Pabla Escobra koji je isto tako bio iznimno popularan u društvu, uspješan biznismen i zapošljavao je i više od todorića…

i o njemu ,"neki tamo pljuvači koji nikoga ne zapošljavaju , mrze državu, poreze ne plačaju , zgubidani su , beskorisni društvu i njihovi poltroni" isto tako napravili film…

srca ti irudova …kuda ovaj svijet ide…

ali ne brini se pero, neće gazda završiti ko pablo jer sve države imaju mafiju ali samo u Hrvatskoj mafija ima državu
[/quote]

Barbosa je iznio cijeli niz argumenata koji su apsolutno na mjestu. Kad je Pero gazda tako dobar “hrvat” sto bi trebali ljudi raditi besplatno? Kad je tako dobar zasto dobavljace ucjenjuje i ne placa? Nemam nista protiv Tode ali cisto ekonomski on nije nikakav uspjesan poduzetnik. On nema organskog raste iz vlastite dobiti a krediti mu sluze za vracanje starih. Mehanizam poslovanja Todexa je potpuno netransparentan. Bitno je stvoriti utisak da je to neki konglomerat. Jest u kojeg se stalno preljeva drzavni novac u privatni dzep.

Moody’s roka rejting na B3 stoga tko će kome nego svoj svome :)…HBOR…AGROKOR-u
Bemti ponedjeljak 😀

free flow information


ni ja , ništa ne tvrdim, samo glasno razmišljam…

Interesantno mi je koliko ljudi bez ikakvih dokaza , lažu , izmišljaju , vređaju , pljuju po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika , koja ima imovinu velike vrijednosti , koja uredno vraća kredite , koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki….

Siguran sam da velika večina tih pljuvača nikoga ne zapošljavaju , Hrvatsku mrze , poreze ne plačaju , zgubidani su , beskorisni društvu , evo npr. u mržnji prednjači Index i njegovi poltroni , ili onaj beskorisni Dario Juričan i njegovi lijeni roditelji koji su napravili film Gazda , a koji ustvari govori o njihovom moralu i njihovoj beskorisnosti…

…neka baci kamen prvi koji je…


ako pretpostavimo da su nekada objavljeni podaci o plaćama točni, da GTozda ima najniže plaće radnicima i da npr. svakoga zakine za 1000 kn/mj x 60000 x 12 mj = jes jednako x 3 godine ? , taj model potplaćenosti koristi veliki broj tih velikih Guzda, za osobno i bogaćenje svoje obitelji, nikakva on radna mjesta ne spašava, zato i ima b.a.b.e od 55-60 godina na blagajnama


… i da npr. svakoga zakine za 1000 kn/mj x 60000 x 12 mj = jes jednako x 3 godine ? , taj model potplaćenosti koristi veliki broj tih velikih Guzda, za osobno i bogaćenje svoje obitelji, nikakva on radna mjesta ne spašava, zato i ima b.a.b.e od 55-60 godina na blagajnama

Ma kako te nije sram nesto ovako napisat. Kad je gospodin Ivica koga zakinio. Taj dobri covik nagradjuje i inspirira.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Interesantno mi je koliko ljudi bez ikakvih dokaza , lažu , izmišljaju , vređaju , pljuju po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika , koja ima imovinu velike vrijednosti , koja uredno vraća kredite , koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki….

Siguran sam da velika večina tih pljuvača nikoga ne zapošljavaju , Hrvatsku mrze , poreze ne plaćaju , zgubidani su , beskorisni društvu , evo npr. u mržnji prednjači Index i njegovi poltroni , ili onaj beskorisni Dario Juričan i njegovi lijeni roditelji koji su napravili film Gazda , a koji ustvari govori o njihovom moralu i njihovoj beskorisnosti…

…neka baci kamen prvi koji je…

.

1. po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika = Too Big to Fail ucjena
2. koja ima imovinu velike vrijednosti = pretvorba/privatizacija/jeftini kredit/pogodovanja/državne subv. itd..
3. koja uredno vraća kredite = hehe, daj ne budi smiješan….
4. koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki…= samo da održi glavu iznad vode

…neka baci kamen prvi koji je…

free flow information



… i da npr. svakoga zakine za 1000 kn/mj x 60000 x 12 mj = jes jednako x 3 godine ? , taj model potplaćenosti koristi veliki broj tih velikih Guzda, za osobno i bogaćenje svoje obitelji, nikakva on radna mjesta ne spašava, zato i ima b.a.b.e od 55-60 godina na blagajnama

Ma kako te nije sram nesto ovako napisat. Kad je gospodin Ivica koga zakinio. Taj dobri covik nagradjuje i inspirira.
[/quote]
vi uvijek tako lijepo zborite o ovome našem meceni, sigurno možete očekivati da vas ugosti jedan vikend u svom dvorcu, kakvi su običaji iz toga vremena, ni postelja vam ne bi trebala biti prazna, onda molitveni doručak s Gazdom, za opstanak svega što ima oznaku K+ u životu


1. po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika = Too Big to Fail ucjena
2. koja ima imovinu velike vrijednosti = pretvorba/privatizacija/jeftini kredit/pogodovanja/državne subv. itd..
3. koja uredno vraća kredite = hehe, daj ne budi smiješan….
4. koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki…= samo da održi glavu iznad vode

…neka baci kamen prvi koji je…
[/quote]
evo ja ću prvi baciti K+(najveći)



1. po tvrtki koja zapošljava 60.000 zaposlenika = Too Big to Fail ucjena
2. koja ima imovinu velike vrijednosti = pretvorba/privatizacija/jeftini kredit/pogodovanja/državne subv. itd..
3. koja uredno vraća kredite = hehe, daj ne budi smiješan….
4. koja je miliarde uložila u uspješno reformiranje tvrtki…= samo da održi glavu iznad vode

…neka baci kamen prvi koji je…
[/quote]
evo ja ću prvi baciti K+(najveći)
[/quote]

Gdje? junk/trash/spam/clutter itd :p

free flow information

Ruski veleposlanik: ‘Ne planiramo više pomagati Agrokoru i davati kredite’
Vaš link …[/url]

tik tak…tik tak

free flow information

Sad ce naseg ivicu malo habro spasavati… Pa vlada i onda kad se svi krediti potrose za vracanje kredita onda ce rusi uzet sto je njihovo jer ivicino vise nista nije..
Sve je zalozeno i pod hipotekom..

A BALVANA!!! :) :) :)

Todorić neće morati platiti milijune za privatni otok, država pustila da mu dug ode u zastaru

Vaš link …

26 milera hop hop popapao K+

free flow information


Todorić neće morati platiti milijune za privatni otok, država pustila da mu dug ode u zastaru

Vaš link …

26 milera hop hop popapao K+


kakve je sve pogodnosti ima ovi naš čovik, triba je imati od tisuću otoka barem 999,99 a on evo vidimo poštenjačina uzeja tek 1 jer nije moga 0,99 a dobrica naš Ivica, još ga optuživadu da nije platia, a znamo da nije dobia fakturu od državni ukruha na 1 kn, koju bi on odma za 180 dana platia na poštanskoj HPB, jer je i tamo dobia dio u dokapa i triba se paziti, jer oni sigurno njemu oće dati novi kredita, a on se nećka

Nekako mi se čini da je Plenković u ovih par mjeseci napravio više štete nego Sanader u onih 7 godina…

Svi problemi su počeli s njegovom gluposti u Ukrajni, mislim, on se ide sa rogatim bosti… di smo mi od Rusije…

“Plenković: Hrvatska će pomoći Ukrajini u mirnoj reintegraciji”

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close