Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve koji su potpisali jamstva u zatvor, zaplijenit im i zadnju lipu koju su dosad zaradili i koju će do kraja života zaraditi, to bi svima bila zadovoljština.
Sve ostalo su prazne priče, za ovakvo što treba sve po kratkom postupku, ne trošiti ni 1 lipe na suđenje jer se sve već dobro zna!
I mi se čudimo pljački iz 90-ih, pa ova će nadmašiti čak i nju!
I nitko nije kriv za to?? Tko je potpisivao jamstva i lažirao izvješća??!!

aKO STE VI KAO VLASNIK 51 POSTO I ODGOVORN AOSOBA POTPISALI DA TVRTKA JAMČI, ONDA DA – CIJELA TVRTKA JAMČI.

aKO niste potpisali, onda tvrtka ne jamči


Kako onda objašnjavaš Tisak ili Agrolagunu nema jamstava , kapital veći od duga i opet ti sve uzmu je li to krađa?

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

@Johnny
A ne tako… vjerovnici iako mozda u manjini ne bi zeljeli takvu raspodjelu!

@pongy ne kužim šta hoćeš reći

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Investimir
Najveci dio gradjana nije pismen.
I informacije moraju biti prezentirane na nacin da i onaj priglupi ne padne kao zrtva prevare.
Ne mogu svi biti odlikasi. Da bi prezivjeli.
U Njemackoj i obicni radnik relativno pristojno zivi. A kod nas za to moras biti super.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


aKO STE VI KAO VLASNIK 51 POSTO I ODGOVORN AOSOBA POTPISALI DA TVRTKA JAMČI, ONDA DA – CIJELA TVRTKA JAMČI.

aKO niste potpisali, onda tvrtka ne jamči


Kako onda objašnjavaš Tisak ili Agrolagunu nema jamstava , kapital veći od duga i opet ti sve uzmu je li to krađa?
[/quote]

Tisak nije sudjelovao u roll – upu – oni nisu uopće ništa platili od starog duga. Njihova uprav nije htjela potpisati roll -up. Ali, svejedno niej dobro jer imaju puno gubitaka, ne znam imaju li jos uopce imovine neopterećene.

Za Agrolagunu ne znam, ali znam za žitnjak da su jednim potezom pera zavrsili u stecaju – anime , potpisali su rollup i preuzeli na sebe dug 100 veci od vlastite imovine

Tu je dosita velika svinjarija kako uprava tako nesto moze potpisati. ali jednom kad potpise i jednom kad preuzme jamstva, i kad dionicari saznaju za to, tu onda normalan dionicar nema vise sto traziti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


GUBITAK ILI KRAĐA NIJE ISTO. Koliko god vi pričali da je.
NPR ja sam vlasnik 51% firme i odem u bankrot (ja odem u bankrot , ne firma ona i dalje radi s plusom) i propadnem , zašto bi drugi vlasnik od 49% izgubio sve? On nije ništa kriv on je samo suvlasnik.
Bolje rečeno: dali je moguće da MOJ vjerovnik uzme 100% firme , ako sam ja vlasnik samo 51%. I vama je to OK?

aKO STE VI KAO VLASNIK 51 POSTO I ODGOVORN AOSOBA POTPISALI DA TVRTKA JAMČI, ONDA DA – CIJELA TVRTKA JAMČI.

aKO niste potpisali, onda tvrtka ne jamči.

Ovdje su dupeglavci i mirovinci i ostali klimoglavci sve lijepo uredno potpisivali, primali plate i crne audije, a sad tvrde da oni ne znaju čitati bilance i da su za njih saznali iz medija.

S druge strane – NAJMANJE UNATRAG 6 MJESECI JE SVE OVO BILO POZNATO. Velika je laž da su izvesca lazirana i da su jamstva laziranaq – sve je to 100 psoto poznato svakom pismenom gradaninu rh.


Dobro , ako ste vi u pravu zar se onda ne bi trebalo prvo ponudi vlasniku 49% da otkupi postoječi dug ? i ili preostalih 51%?

http://hr.n1info.com/a266795/Video/Info/Ramljak-se-pred-nama-ponasao-poput-faraona.html

oo sredine

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Cijela ova konstrukcija otimačine počiva samo na AKTIVIRANIM JAMSTVIMA
Jamstva su aktivirana točno na vrijeme i po dogovoru
Dogovor je ulazio u finale još dok je Todorić sjedio u Tornju, a Ramljak ( HDZ) pregovarao s ovim lešinarskim fondom po EU lokacijama pa i Londonu
London je Expresso, a što je iznimka sa GB, priznao Lex Agrokor, znajući dobit lešinara u post prodaji jamaca.
Jamci su izdali nezakonito jamstvo, to i sami priznaju, ali DORH je na skijanju . Služba sigurnosti ove zemlje mirno promatra otimačinu privrede zemlje u strane ruke .
Strane ruke vjerojatno u planu imaju uzeti i Konzum i Tisak, a onda će DOBAVLJAČI Makedoniji prodavati Ledo, Jamnica i Belje proizvode.

Mislim da je jedina nada Udruga dioničara Agrokor na čelu s Agramom. Ako sruše jamstva , sve dolazi na svoje. Nisam siguran kako Agram igra, nisam siguran hoće li im HDZ ponuditi obeštećenja da mirno promatraju i ostele nategnu ? Nadam se da će ipak rušiti jamstva, a time i HDZ.

Čekaj malo, zar ti misliš da bi Agrokor dobio i lipe kredita ikada da nije jamčio imovinom koja zaradjuje?

U 22:00 na HRT 1 počinje otvoreno – tema Agrokor.

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=15&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi32uzw-pvYAhWCmLQKHf01CBE4ChAWCD4wBA&url=http%3A%2F%2Fdalicom.eu%2Framljakov-i-dalickin-plan-hrvatima-oteti-mirovine-i-sve-dati-svojim-prijateljima-lesinarima%2F&usg=AOvVaw1iH_l-EYkk7JB2AsOU3RoQ

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79


Cijela ova konstrukcija otimačine počiva samo na AKTIVIRANIM JAMSTVIMA
Jamstva su aktivirana točno na vrijeme i po dogovoru
Dogovor je ulazio u finale još dok je Todorić sjedio u Tornju, a Ramljak ( HDZ) pregovarao s ovim lešinarskim fondom po EU lokacijama pa i Londonu
London je Expresso, a što je iznimka sa GB, priznao Lex Agrokor, znajući dobit lešinara u post prodaji jamaca.
Jamci su izdali nezakonito jamstvo, to i sami priznaju, ali DORH je na skijanju . Služba sigurnosti ove zemlje mirno promatra otimačinu privrede zemlje u strane ruke .
Strane ruke vjerojatno u planu imaju uzeti i Konzum i Tisak, a onda će DOBAVLJAČI Makedoniji prodavati Ledo, Jamnica i Belje proizvode.

Mislim da je jedina nada Udruga dioničara Agrokor na čelu s Agramom. Ako sruše jamstva , sve dolazi na svoje. Nisam siguran kako Agram igra, nisam siguran hoće li im HDZ ponuditi obeštećenja da mirno promatraju i ostele nategnu ? Nadam se da će ipak rušiti jamstva, a time i HDZ.

Nastavno na moje prethodno pitanje ja zaključujem sljedeće: ocekivano je da su se vjerovnici štitili podredjejom imovinom u vlasništvu koncerna. Zbog uzajamne ovisnosti društava o koncernu i obratno kad je koncern završio u “stečaju” završila je i njegova podredjena imovina. Imovina ne bi završila u stečaju da su se vjerovnici mogli namiriti u cijelosti od koncerna odnosno od podredjena imovine. Kako su ukupni dugovi veći od te imovine i kapitala, za dioničare ni na jednoj razini vlasništva, uz dospjece jamstava, ne ostaje ništa. E sad, nameću se dva pitanja. 1. Koje se odnosi na valjanost jamstava koje nije odobrila skupština ovisnih društava sto je pravno pitanje i 2. Otpisa kapitala odnosno vrijednosti imovine u smislu da su obveze vece i od kapitala i od imovine (njihova zbroja odnosno činjenice postojanja negativnog kapitala) pa nakon pokrivanja svih dospjelih i nedospjelih obveza (a koje su sve dospjele otvaranjem postupka nagodbe) koliko je navedena bilanca vjerodostojna? Jer da je nekim slučajem kapital pozitivan, nakon pokrivanja odnosno refinanciranja obveza, ostalo bi kapitala i za postojeće dioničare, kako koncerna tako i ovisnih društava i to unatoč aktivaciji jamstava.

Na te dvije fronte čini mi se udara udruga manjinskih dionicara i to bi u nadolazećem razdoblju, uz mogućnost pokretanja postupka preuzimanja zbog ostvarivanja kontrole od strane Knightheada, Alix partnera i ostalih, moglo biti predmet žestokih sukoba odnosno sudskog epiloga cijele price.



Cijela ova konstrukcija otimačine počiva samo na AKTIVIRANIM JAMSTVIMA
Jamstva su aktivirana točno na vrijeme i po dogovoru
Dogovor je ulazio u finale još dok je Todorić sjedio u Tornju, a Ramljak ( HDZ) pregovarao s ovim lešinarskim fondom po EU lokacijama pa i Londonu
London je Expresso, a što je iznimka sa GB, priznao Lex Agrokor, znajući dobit lešinara u post prodaji jamaca.
Jamci su izdali nezakonito jamstvo, to i sami priznaju, ali DORH je na skijanju . Služba sigurnosti ove zemlje mirno promatra otimačinu privrede zemlje u strane ruke .
Strane ruke vjerojatno u planu imaju uzeti i Konzum i Tisak, a onda će DOBAVLJAČI Makedoniji prodavati Ledo, Jamnica i Belje proizvode.

Mislim da je jedina nada Udruga dioničara Agrokor na čelu s Agramom. Ako sruše jamstva , sve dolazi na svoje. Nisam siguran kako Agram igra, nisam siguran hoće li im HDZ ponuditi obeštećenja da mirno promatraju i ostele nategnu ? Nadam se da će ipak rušiti jamstva, a time i HDZ.

Čekaj malo, zar ti misliš da bi Agrokor dobio i lipe kredita ikada da nije jamčio imovinom koja zaradjuje?
[/quote]

TKO NORMALAN BI UZEO JAMSTVO LEDA ILI JAMNICE ILI BELJA 10 PUTA VEĆE OD NJIHOVOG KAPITALA ?

Samo onaj koji je režirao ovu krađu, samo on ima matematilku . Zato jamstva treba poništiti.




Cijela ova konstrukcija otimačine počiva samo na AKTIVIRANIM JAMSTVIMA
Jamstva su aktivirana točno na vrijeme i po dogovoru
Dogovor je ulazio u finale još dok je Todorić sjedio u Tornju, a Ramljak ( HDZ) pregovarao s ovim lešinarskim fondom po EU lokacijama pa i Londonu
London je Expresso, a što je iznimka sa GB, priznao Lex Agrokor, znajući dobit lešinara u post prodaji jamaca.
Jamci su izdali nezakonito jamstvo, to i sami priznaju, ali DORH je na skijanju . Služba sigurnosti ove zemlje mirno promatra otimačinu privrede zemlje u strane ruke .
Strane ruke vjerojatno u planu imaju uzeti i Konzum i Tisak, a onda će DOBAVLJAČI Makedoniji prodavati Ledo, Jamnica i Belje proizvode.

Mislim da je jedina nada Udruga dioničara Agrokor na čelu s Agramom. Ako sruše jamstva , sve dolazi na svoje. Nisam siguran kako Agram igra, nisam siguran hoće li im HDZ ponuditi obeštećenja da mirno promatraju i ostele nategnu ? Nadam se da će ipak rušiti jamstva, a time i HDZ.

Čekaj malo, zar ti misliš da bi Agrokor dobio i lipe kredita ikada da nije jamčio imovinom koja zaradjuje?
[/quote]

TKO NORMALAN BI UZEO JAMSTVO LEDA ILI JAMNICE ILI BELJA 10 PUTA VEĆE OD NJIHOVOG KAPITALA ?

Samo onaj koji je režirao ovu krađu, samo on ima matematilku . Zato jamstva treba poništiti.
[/quote]

Zato se jamstva ne mogu poništiti jer bi ih svatko uzeo tko je bio kreditor. Nitko ili malo tko je očekivao da će se dogoditi ovako los scenarij. Pitanje jamstava nije potanje zdravog razuma nego prava. Jesu li jamstva validna ili su ništetna zbog toga sto ih nije odobrila GS. To da li je netko pristao na 100 milijardi preuzeti još sto milijardi jamstava nije pravno pitanje i na tome jamstva “ ne mogu pasti”!



Cijela ova konstrukcija otimačine počiva samo na AKTIVIRANIM JAMSTVIMA
Jamstva su aktivirana točno na vrijeme i po dogovoru
Dogovor je ulazio u finale još dok je Todorić sjedio u Tornju, a Ramljak ( HDZ) pregovarao s ovim lešinarskim fondom po EU lokacijama pa i Londonu
London je Expresso, a što je iznimka sa GB, priznao Lex Agrokor, znajući dobit lešinara u post prodaji jamaca.
Jamci su izdali nezakonito jamstvo, to i sami priznaju, ali DORH je na skijanju . Služba sigurnosti ove zemlje mirno promatra otimačinu privrede zemlje u strane ruke .
Strane ruke vjerojatno u planu imaju uzeti i Konzum i Tisak, a onda će DOBAVLJAČI Makedoniji prodavati Ledo, Jamnica i Belje proizvode.

Mislim da je jedina nada Udruga dioničara Agrokor na čelu s Agramom. Ako sruše jamstva , sve dolazi na svoje. Nisam siguran kako Agram igra, nisam siguran hoće li im HDZ ponuditi obeštećenja da mirno promatraju i ostele nategnu ? Nadam se da će ipak rušiti jamstva, a time i HDZ.

Čekaj malo, zar ti misliš da bi Agrokor dobio i lipe kredita ikada da nije jamčio imovinom koja zaradjuje?
[/quote]

Protuzakonito je jamcit za nekoliko puta veci iznos od iznosa kapitala bez odluke glavne skupstine. Onaj tko je takve stvari radio MORA zavrsit u zatvoru i SVA mu imovina MORA biti oduzeta.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close