Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Ne ulazim u krivnju Todorića ili Kovačevića, ali Todorić je optužen bez dokaza. Netko mora odgovarati za to, rekao je predsjednik Milanović.

bravo, svaka čast

https://www.glasistre.hr/gospodarstvo/fortenova-od-megglea-kupuje-osjecku-mljekaru-676040

Jel netko uspostavio komunikaciju sa udrugom manjnskih dioničara ili sa odvjetnikom udruge Borisom Ivančićem?

streber, 09.11.2020. u 19:56

Jel netko uspostavio komunikaciju sa udrugom manjnskih dioničara ili sa odvjetnikom udruge Borisom Ivančićem?

Boris Ivančević se ne javlja. Nakon što je Agram dobio svoje od Agrokora, i Udruga je prestala sa radom. Udruga je bila samo sredstvo pritiska da Agram dobije svoj dio.

ElCubby, 11.11.2020. u 17:17

 





streber, 09.11.2020. u 19:56



 

Jel netko uspostavio komunikaciju sa udrugom manjnskih dioničara ili sa odvjetnikom udruge Borisom Ivančićem?

 



 

Boris Ivančević se ne javlja. Nakon što je Agram dobio svoje od Agrokora, i Udruga je prestala sa radom. Udruga je bila samo sredstvo pritiska da Agram dobije svoj dio.

Nažalost, nešto slično se dogodilo prije više od deset godina kad su mali dioničari izigrani od strane Jadranske banke a mali dioničari (nekolicina njih koji su tužili) imali priliku da velike glave strpaju u zatvor. Tada su ti mali pokazali svije sitne interese i nagodili se. Da su tada pokazali zube nebi se dogodio slučaj LRH, Belja, Agrokora i dr. Nisam siguran da li je bio Purko u toj ekipi koja je tada tužila i nagodila se ali imao sam dojam da je sa tom ekipom bio blizak. Zato mi se ni njegov angažman u ovoj priči nije sviđao. Sve sitne duše. Nažalost, problem je onih koji zbog svojih sitnih interesa ne idu do kraja. A ovima koji stalno zapitkuju što se događa sa tužbama, rekao bi gdje ste bili svih ovih godina. Govorio sam, ujedinite se i idite sa nekom malom tužbom 1 dionica belja i da time otvorite put prema onom ozbiljnom. Nažalost nitko nema muda i gleda da netko drugi potegne. Gdje ste do sada. Gotovani. Ja sam se LRH se dobro opekao ali znam da smo svi u tome bili u pravu to što nam država i pravosuđe te Europski sud ne valjaju to je drugi problem. Ali znam da sam dao sve od sebe što sam mogao a nisam čekao da netko drugi napravi posao za mene kao što to neki ovdje očekuju. Zbog te moje škole rekao sam da se ide sa malom tužbom i više njih (sa različitim varijantama) a ne sa velikom, jer velika zahtijeva velike troškove. I mislim da je to bio jedini smjer kojim se moglo ići, srušiti barijere bez prevelikuh troškova. Bilo vas je puno i trebali ste napraviti različite strategije napada (tužbi). Ovako, pojeo vuk magare.

Kako Agrokor troši novce na sponzorirane članke:

 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2236146

Nema njima pomoći, sve rasprodaju…..

Ledo na bubnju, Konsolidator se riješava vlasništva u Dalekovodu itd

Početkom 2. mjeseca 2020. VTS poništio je dvije odluke Trgovačkog suda u Zagrebu, koje se odnose na Jamnicu i Belje. Da li netko zna koliki je vremenski rok u kojem se Trgovački sud mora očitovati po tom pitanju??

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2240992

 

Istraživačke emisije potraga (RTL) i provjereno (Nova TV) jel bi nam pasalo da objave epizodu o uništenju hrvatskih dioničara i mirovina preko afere Borg?

Misliš da bi to Plenković dopustio?

Super su se sjetili ove prodaje leda… IT to ne bi lako smislio bez peruska… mogu li ja uzet recimo susjedu auto pa prodat… ja bi bio fer pa mu dao makar nesto

SeRija, 10.01.2021. u 01:14

Istraživačke emisije potraga (RTL) i provjereno (Nova TV) jel bi nam pasalo da objave epizodu o uništenju hrvatskih dioničara i mirovina preko afere Borg?

Ovo je sjajna ideja i svakako ju podržavam! Žalosno je da se ovakva slučaj tako lagano zataškao i jednostavno nestao iz javnosti.

SeRija, 10.01.2021. u 01:14

Istraživačke emisije potraga (RTL) i provjereno (Nova TV) jel bi nam pasalo da objave epizodu o uništenju hrvatskih dioničara i mirovina preko afere Borg?

Pošaljite im email. Podržavam.

Nadam se da ćemo i mi mali dioničari imati nekakve koristi od ovih arbitraža koje se provode diljem svijeta

New Report

Close