Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Onima koji spominju sudenje podsjetnik da sudenje Horvatincicu traje 7 godina. Njegov je slucaj dosta jednostavan, jesi ubio ili nisi i jesi li bio pri svjesti ili ne (s obzirom na prijasnje iskaze jest). Sada se zamislite sve i da jeste u pravu koliko ce nasim sucima trebati da provedu vjestacenje vrijednosti dionica (i kako ce se ona odrediti?), koliko puta ce se presuda ukidati i vracati zato sto do sada nikada nisu imali takav slucaj. To sto novinari daju pravno misljenje je relevantno kao da ga da teta u ducanu (bez uvrede tetama). S druge strane Adris i ekipa su jaci igraci i izgleda da ce oni postici cilj i uskoro prestati brinuti o "malim dionicarima,braniteljima,mirovincima..".

Da bi se Hrvatska očistila od ovakvih klika koje su se usudile pretvorit je u svoju osobnu prčiju,zarobit vlastiti narod, rasprodat sve za da bi dobili malo provizije.
Ja zapravo nebi bio zadovoljan sa nagodbom , veselim se suđenju jer će tada tek počet isplivavatt šta je ta klika napravila.
Da vidite kada se posvađaju a brod im počne tonut..
To nemože nitko platit


Onima koji spominju sudenje podsjetnik da sudenje Horvatincicu traje 7 godina. Njegov je slucaj dosta jednostavan, jesi ubio ili nisi i jesi li bio pri svjesti ili ne (s obzirom na prijasnje iskaze jest). Sada se zamislite sve i da jeste u pravu koliko ce nasim sucima trebati da provedu vjestacenje vrijednosti dionica (i kako ce se ona odrediti?), koliko puta ce se presuda ukidati i vracati zato sto do sada nikada nisu imali takav slucaj. To sto novinari daju pravno misljenje je relevantno kao da ga da teta u ducanu (bez uvrede tetama). S druge strane Adris i ekipa su jaci igraci i izgleda da ce oni postici cilj i uskoro prestati brinuti o "malim dionicarima,braniteljima,mirovincima..".

1) Mozda nisi primijetio, ali hrvatski sudovi nisu jedini. Ulazak PIK-ovaca znaci da ce sve skupa dobiti internacionalnu dimenziju. Ukoliko Todorescu to ne preseli prije van.

2) Nisu novinari govorili dali dijagnozu da se ide na tuzbe, nego odvjetnici.

3) Cinjenica je da AFA ima prvenstveno svoje guz*ce na pameti, i pitanje je koliko ce biti s nama. A opet, pitanje je i hoce li otici. Hoce li im se vise isplatiti, to ce se vidjeti.

4) Radije cu se suditi 10 godina, pa da dobijem novac natrag s nekakvom kamaticom, nego ne ici u sve skupa, po dobroj staroj hrvatskoj defenzivnoj taktici, pa ne dobiti nista.

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

@baron

Rješenje o utvrđenim tražbinama je pravomoćno za sve vjerovnike a ja još nisam vidio da je netko pokrenuo parnički postupak.
Koji je interes imatelja jamstava da se parniče?
Nema interesa jer se naplaćuju jednako s jamstvima i bez jamstava.

@sava

Govorim o malim dionicarima, kao o zadnjoj opciji.

Ako prije se ne rijesi, ide se na tuzbe.

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]

http://hr.n1info.com/a305987/Vijesti/Perusko-odbija-izvjesca-o-knjizenjima-u-poduzecima-Agrokora.html

Farsa se nastavlja…

Direktori Agrokorovih firmi otkazali poslušnost Perušku, nagodba upitna

“Stoga, izvanredna uprava djelujući kroz tijela vašeg društva i neposredno neće moći takva financijska izvješća usvojiti/utvrditi.”

Pa kakve su ovo gluposti? Pa izvjesca sastavlja Uprava, a utvrduje ih NO. Gdje je ovdje pravna drzava?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Neka Perusko potpise FI a mi i svi oštećeni na sud sa tužbama i kamate tražimo naravno.

Peruško ima mogućnost samostalnog/pojedinačnog zastupanja svih od 77 društava i neka izvoli sam potpisati izvješća, a ja sutra šaljem kaznenu prijavu protiv istog radi poticanja na zlouporabu u gospodarskom poslovanju…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Onima koji spominju sudenje podsjetnik da sudenje Horvatincicu traje 7 godina. Njegov je slucaj dosta jednostavan, jesi ubio ili nisi i jesi li bio pri svjesti ili ne (s obzirom na prijasnje iskaze jest). Sada se zamislite sve i da jeste u pravu koliko ce nasim sucima trebati da provedu vjestacenje vrijednosti dionica (i kako ce se ona odrediti?), koliko puta ce se presuda ukidati i vracati zato sto do sada nikada nisu imali takav slucaj. To sto novinari daju pravno misljenje je relevantno kao da ga da teta u ducanu (bez uvrede tetama). S druge strane Adris i ekipa su jaci igraci i izgleda da ce oni postici cilj i uskoro prestati brinuti o "malim dionicarima,braniteljima,mirovincima..".

Novi nicname, stara priča, fake expert, nije vam dovoljno što bi se ovdje trebala provest pljačka suvlasnika silnih kompanija, nego jos kao prodajete spiku o suđenju. Stara narodna kaže, ne udara se bolesno kljuse! Zato plačenici dajte sve od sebe!

Usput, bez obzira na udrugu dioničara, mogli bi se i mi dioničari dogovirit pa podić koju tužbicu protiv onog koji se usudi proknjižit takva jamstva!

Peruško i ekipa su totalka prolupali – pa jučer im je Trguvački sud donio Zaključak o tražbinama!
Vaš link …

Šta se ima petljati u posao suda’
Mislim da je u pozadini ISKLJUČIVO želja da se Nagodba donese na kriminalan način, bez utvrđenog duga, bez financijskih izvješća i svega onoga što je Trgovački sud Zaključkom od 26.04.2018. godine zatražio od Peruška.

Franck definitivno ne želi iz istih razloga u Nagodbu!
Vaš link …

Očito je Povjereniku cilj uništiti a ne unaprijediti sustav Agrokora?

Ne znam što radi DORH i USKOK vezano za Peruška?

New Report

Close