ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Upravo tako ..ponudio im danas po max ponudi ..oce nece …ak nece dividendica dolazi ..

nakon rezultata CO biti će lakše čakati

Ima dosta novca na računu CROSa, a gubitak iz prethodnih godina koji služi kao porezna olakšica ili se istopio ili će se uskoro istopiti. Da se ne bismo ugodno iznenadili uskoro?


Ima dosta novca na računu CROSa, a gubitak iz prethodnih godina koji služi kao porezna olakšica ili se istopio ili će se uskoro istopiti. Da se ne bismo ugodno iznenadili uskoro?

Taj CROS je keš makina. A gledao sam kad je bila 5300-5500
Jako dobra dionica. Jedino pitanje koliko će je sisati za potrebe grupe? Tako da si nekako mislim da tu ne bude divke. Prije zajmovi ostalim društvima

koji su to mufljozi ..ko tobož nudi otkup do 465 …a na berzi pritišće nadole i strogo kontrolira sve …
love nas male po ovoj sići …neće ići drugari …bit će dividendica ..


SAd malo fondići glume nezainteresiranost a onda će pošmrkavati sve što nekom padne posatviti ispod 440 kn… za početak.

…..toliko o čišćenju do 440kn…..
…..prije će biti do 420, kako se čini…….

Ma prodao sam sve jučer. Izašao sam iz svega osim iz par dijonica. Nema ovdje smisla trgovati. Čekam idući četvrtak i ćao.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovi sto danas kupe vise ne mogu prodati Adrisu. Ako se ne varam.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ali zato Adrs može nastaviti kupovati, pa neka pokupi lagano sve do 460.
Sad možemo lagano čekati dividendu.

@NaBiduAsku, Adrisu ili na burzi? Nisi pitao brokera skuplja li i od manjih za ponudu Adrisu?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@VedroNebo

Na burzi. Uopće me ne zanima više naše TK pa tako ni ishod ponude. Sretno svima.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

,,,cca 50000 komada po 44kn

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

Adris u predsezoni dovodi jedriličarsku elitu


Netom nakon otvorenja svog novog hotela Grand Park Rovinj i obnovljene ACI marine, Adris će ovog proljeća ponovno ugostiti jedno od najatraktivnijih svjetskih jedriličarskih natjecanja Adris 44Cup, javili su iz Adrisove Maistre. Regatu od 28. svibnja do 2. lipnja organizira Sail La Vie i JK Maestral pod pokroviteljstvom Adris grupe, a u Hrvatskoj se očekuje desetak brodova i stotinjak jedriličara.

“Ovim vrhunskim događanjem Rovinj i Hrvatska ponovno će biti prepoznate kao poželjne sportske i turističke destinacije. Pokazali smo da je za razvoj vrhunskog turizma nužan razvoj visokokvalitetnih smještajnih jedinica i prepoznatljivih evenata. Ovogodišnji 44Cup nije samo regata već i slavljenje novog Grand Park Hotel Rovinj-a i nove ACI-jeve marine koje će biti središte cijelog događaja”, istaknuo je predsjednik Uprave Maistre Tomislav Popović dodajući kako će Adris grupa u turistički dio poslovanja do 2021. investirati dvije milijarde kuna

ADRIS GRUPA d. d. – Adris za otkup vlastitih dionica izdvojio 58 milijuna kuna

Ja bih iskreno volio upoznati genijalce koji nakon što firma plaća 525 kn, prodaju <500 kn, pa ako ima tu koji neka mi se slobodno javi, želio bih ga upoznati da mi prenese svoje beskonačno znanje iz socijalnog poduzetništva.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

a JA bih iskreno volio upoznati genijalce koji nakon što firma plaća 444 kn, prodaju <435 kn, pa ako ima tu koji neka mi se slobodno javi, želio bih ga upoznati da mi prenese svoje beskonačno znanje iz socijalnog poduzetništva.

PS. niste kupili po 465 ...okej ...sad ćete lepo isplatiti dividendicu ...nemoj da je manja od 18 kuna ...

New Report

Close