ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kratkoročna financijska imovina = 335,5 kn/dionici

Predviđanja za dividendu? 🙂


135,5 kn

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Kratkoročna financijska imovina = 335,5 kn/dionici

Predviđanja za dividendu? 🙂

Stanje novaca se nije nesto promjenio od prije pa da sad to utjece kao nesto drugacije od prije

Ignore : renči

dividenda 30 kn ?


Kratkoročna financijska imovina = 335,5 kn/dionici

Predviđanja za dividendu? 🙂

20kn,kupnja ACI ja i prelazak većinskog u Savi Re za ovu godinu bi bilo zadovoljavajuće ; )


Predviđanja za dividendu? 🙂

20 kn

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Kratkoročna financijska imovina = 335,5 kn/dionici

Predviđanja za dividendu? 🙂

15 kuna. Šta nije tako još prošle godine rečeno?
A izvanredna je upravo to, izvanredna.
Sumnjam da će se ponoviti.



Kratkoročna financijska imovina = 335,5 kn/dionici

Predviđanja za dividendu? 🙂

20kn,kupnja ACI ja i prelazak većinskog u Savi Re za ovu godinu bi bilo zadovoljavajuće ; )
[/quote]

iz tvojih usta u božje uši premda će se samo ovo prvo desiti

CROSIG rast dobiti >50%

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Kratkoročna financijska imovina = 335,5 kn/dionici

Predviđanja za dividendu? 🙂

15 kuna. Šta nije tako još prošle godine rečeno?
A izvanredna je upravo to, izvanredna.
Sumnjam da će se ponoviti.
[/quote]

nije tako rečeno.
rečeno je, ne samo rečeno nego i napisano, da se očekuje rast dividende svake godine. znači, ako će se držati toga, trebalo bi bit oko 20kn (+/- 10%).

I ima li tko ideju tko je i zašto nakon ovakvog izvješća srušio cijenu 2-3%, umjesto da je za toliko porasla??
Tvrka pliva u kešu i dobiti, da je poput turističkih dionica za što ima tendenciju dobrim dijelom i postati, već bi bila najmanje preko 1.000.

Ovo je fondovska dionica kojoj je temeljno načelo konzervativan i stabilan rast uz sigurnu dividendu. Tko ima barem milijun kuna u ovoj dionici nema razloga za zabrinutost…savršena dionica za imućne…sama firma je keš mašina te je logično da je mamac za “jake” igrače.

Dakle, neto dobit cca 550mil kn P/E oko 15…jako je izgledno da ce sve sastavnice grupe poslovati bolje u 2017(nastavak sređivanja CROS, veći kapaciteti i cijene MAIS…), kratkotrajna financijska imovina 5,5 mlrd kn….ne moze bolje

New Report

Close