ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel mi moze ko objasniti ovaj postupak ovdje na ovoj stranici
http://www.adris.hr/odnosi-s-javnoscu/odnosi-s-investitorima/dokumenti/obavijest-dionicarima-adris-grupe-o-uskladjenju-podataka-za-potrebe-isplate-dividende/

3. kopiju obje strane kartice osobnog tekućeg ili žiro-računa imatelja dionica ili kopiju Ugovora o otvaranju jednog od navedenih računa,

Zasto bi ja njima trebao slati obje strane kartice, zar im nije dosta samo ona prva strana, koga interesira uopce moj tajni broj s kojim placam preko interneta kad kupujem na stranim portalima (ona 3 broja), na drugoj strani nema stvarno nista zanimljivoga sto bi njih trebalo interesirati, dobe OIB, broj racuna, telefona i broj osobne, sta im jos vise treba, ovo mi se zapravo cini prilicno protuzakonito.

Lijepo vam pise da posaljete kopiju kartice tekuceg ili ziro racuna…s tim sigurno ne kupujete preko interneta…ne kreditne kartice.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nije tocno, PBZ kartica tekuceg racuna ima CVV na sebi npr i moze se koristiti za kupnju online. kartica ziro racuna i debitnih racuna u PBZu takoder se mogu koristiti online. Je li kartica debitna ili kreditna nema nikakve veze s time moze li se koristiti online ili ne.

Mozete im poslati samo prednju stranu kartice i prednju stranu osobne zajedno s IBANom te vasim OIBom. TO sam ja poslao i dividenda mi je uredno sijela (ona redovna od 10kn).

...

Nemaju vas oni što tražiti kopiju stražnje strane kartice! Nedajte! Iako, ne bi im trebala ni prednja, al ajde, tamo piše broj računa, pa čisto da provjere…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

21.9.2015.u ponedjeljak je ex-dividend day za izvanrednu dividendu od 40 kn
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-adris-u-fokusu-vrlo-dobar-promet/ar-120087/

U zadnja 2 tjedna vrlo intenzivnog trgovanja sa ADRS PA – PBZ skrbnički je čak i dokupljivao dionice. Ostali u TOP 10 dioniočara nisu ništa kupovali ni prodavali. Indikativno ??

Zašto takav skepticizam oko Adrisa.
Možda je istina da je ovo dionica koja je je prevelika za ovo tržište, bar u stanju kakvom je sad. Ali dugoročno je to ipak vjerujem najstabilnija firma sa odličnim poslovanjem, a koje će biti sve bolje. u kratkom periodu je cijena pala 2-3 % i vi odma pišete nekakve crne scenarije, a ne pričate koliko je cijena porasla u periodu pola godine.
Ne možete očekivati od nijedne dionice, pogotovo na našem tržištu, da raste konstantno..Bitan je trend, a on je pozitivan, i to je činjenica!

ne znam da li se referiraš na moj post, ali sam to napisao kao dobru stvar. Iako je dionica od prošle godine debelo narasla top 10 skoro da miruje. sprema se nešto dobro…

bit će svega na diskontu jer vani situacija na burzama nije blistava. trenutno je cash puno bolja pozicija. a ono neizglasavanje poništenja je odluka retardiranih koja pokazuje da im namjere nisu čiste i da je ovo daleko od neke svjetske burzovno orijentirane kompanije. pa tko bi htio uložiti u dionicu čiji dioničari (većinski) ne žele poništenje dionica??? sve je to jedna velika kaljuža po imenu ZSE.

...povijest se ponavlja...

Znaći sutra 21. Se može prodati a da se ostvari pravo na dividendu.

Početak trgovanja bez dividende 21.9.2015
Izvor: http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ADRS-P-A

Toliko priče oko Adrisa.
Pasti će pasti neće……ako padne super, dokup, ako ne padne isto jako dobro !
Kupio sam Adris P-A.
Dionica za -hold- ja svoje ne kanim prodati za manje od 7xx kn, vrijeme do onda nevažno. Ne možemo svi uspješno trejdati, neki su manje angažirani, manje odvažni, ovo je sigurna dionica za parkirati se i u uvjetima stabilnog tržišta činiti ništa. Perfect ![emo_smijesak][emo_palacg]

Glede ex-dividend dana sjetimo se kako je nedavno bilo na ZABI.

Par dana nakon D-daya cijena pala, a onda u sljedećih par skočila 10-ak% još iznad cijene prije D-daya, na temelju dobrih vijesti.

Zato nikad ne biti siguran u bilo što.

Ima koga ovdje?[emo_smijeh]

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Svi smo u bedu. Nitko nema snage da napiše održivi komentar.


Svi smo u bedu. Nitko nema snage da napiše održivi komentar.

Ne brini se dok su forumaši u bedu,nego kad bude euforije,

"Only dead fish swim with the stream"

New Report

Close