ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Niti 5% te love nece doci nazad na ZSE nazalost. Kad smo kod dividende , je li nekome dosla, trebalo bi danas, PBZ jos nista.

...

Sjela mi dividenda i to u punom iznosu odnosno nije oporezovana. Ugodno iznenadjen.


Sjela mi dividenda i to u punom iznosu odnosno nije oporezovana. Ugodno iznenadjen.

to mi baš nije jasno jer porez mora biti plaćen

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

U zabi jos nista 🙁

Legla i u Zabu, u punom iznosu:)


Legla i u Zabu, u punom iznosu:)

Meni još ništa u ZABI?

Morate dostaviti podatke Adrisu, ako niste nazovite ih.

Pbz, sjela u punom iznosu…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


Morate dostaviti podatke Adrisu, ako niste nazovite ih.

Tnx, javio sam im i dostavio podatke. JBG neće danas sjesti ali do četvrtka da – no nema veze.

Hvala još jednom.

PBZ sjela![emo_smijeh]

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

052 844 234

na mejl loredana.janko@tdr.hr
poslati skeniranu osobnu iskaznicu (obostrano) te karticu tekućeg računa
također navesti OIB te svoje kontakte

Je je, hvala dečki, čuo sam se sa gospođom, skenirao sve i poslao mailom.

Sam, ne kužim, šta moram i za ovih 40 kn ponovno slati sve gospođi ili će za ubuduće sve imati – dugoročni sam ulagač

Sad te imaju u bazi i to je to
više ništa ne šalješ
Bilo bi ljepo i ovu izvanrednu dividendu dobiti bez poreza jer tko zna dali će i ona ići u cijelosti


Je je, hvala dečki, čuo sam se sa gospođom, skenirao sve i poslao mailom.

Sam, ne kužim, šta moram i za ovih 40 kn ponovno slati sve gospođi ili će za ubuduće sve imati – dugoročni sam ulagač

Ako si dugoročni onda ne moraš, ali ako misliš špekulirati onda svakako moraš.

Dakle, ako prodaš dionice, moraš javiti gospođi da si prodao. Svaki put kad prodaš. ako nalog bude u više transakcija, javlja se svaka pojedinačno.

New Report

Close