ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ima li još netko problem s gledalicom? Meni sve nule.

Od danas je u pogonu nova gledalica u sklopu abactradea. Odi na https://etrade.abacus-brokeri.hr i veseli se. Puna dubina trzista, ali ono sto me razocaralo jest 1 min. delay.
[/quote]

neznam kako je vama, ali meni je i prije bila oko minuta zakašnjenja. zadam nalog na tradu i nakon par sekundi je provedena promjena u portfelju, a na gledalici je bilo bar minutu potrebno da se vidi transakcija. u svakom slučaju ovo mi se čini kao napredak (koji je možda i prije trebao doći), samo će mi biti potrebno neko vrijeme da se naviknem. samo da sve bude stabilno. bravo za abacus. [thumbsup]

p.s. nervira malo što je sučenje prilagođeno za 1024×768 rezoluciju takod a ja na monitoru 1600×1200 70% površine imam neispunjeno. 1024 je već kameno doba, zamislite kako izgleda ljudima koji imaju 24″ monitore i rezoluciju iznad 1920 u širinu…

Delay je i prije bio, refresh je sad 15 sekundi. I ne izgleda loše.

No respect

meni je gledalica super




Ima li još netko problem s gledalicom? Meni sve nule.

Od danas je u pogonu nova gledalica u sklopu abactradea. Odi na https://etrade.abacus-brokeri.hr i veseli se. Puna dubina trzista, ali ono sto me razocaralo jest 1 min. delay.
[/quote]

neznam kako je vama, ali meni je i prije bila oko minuta zakašnjenja. zadam nalog na tradu i nakon par sekundi je provedena promjena u portfelju, a na gledalici je bilo bar minutu potrebno da se vidi transakcija. u svakom slučaju ovo mi se čini kao napredak (koji je možda i prije trebao doći), samo će mi biti potrebno neko vrijeme da se naviknem. samo da sve bude stabilno. bravo za abacus. [thumbsup]

p.s. nervira malo što je sučenje prilagođeno za 1024×768 rezoluciju takod a ja na monitoru 1600×1200 70% površine imam neispunjeno. 1024 je već kameno doba, zamislite kako izgleda ljudima koji imaju 24" monitore i rezoluciju iznad 1920 u širinu…
[/quote]

Slazem se ovo za rezu – ctrl+kotacic misa da si popravis stvar

I shit vise nemres copy paste bid ask [sad]

@alien

ma ok za zoom, ali bilo bi bolje da nemoraš scrollati bezveze. doduše mogao bi pratiti manji broj dionica [smiley]. u svakom slučaju napredak je vidljiv i promjene k/p su definitivno brže nego prije. stavio sam nalog i vidio se za cca 10 sekundi na gledalici za što je prije trebalo puno duže.



@alien

ma ok za zoom, ali bilo bi bolje da nemoraš scrollati bezveze. doduše mogao bi pratiti manji broj dionica [smiley]. u svakom slučaju napredak je vidljiv i promjene k/p su definitivno brže nego prije. stavio sam nalog i vidio se za cca 10 sekundi na gledalici za što je prije trebalo puno duže.

Ma znam sve jasno. Cudi me da nisu barem stavili 1280×1024 jer je to sad donja granica za rezu

Ovaj streamer koji su uveli je potpuno jednak program onome kojeg imaju i agram brokeri, a ne znam za ostale. Sve je isto, možete pogledati i kod agrama testnu verziju, također se ne može streamer podesiti preko cijele stranice.
Uglavnom meni je to nepregledno i nestabilno za razliku od gledalice, valjda je neće ukinuti, jer je tada jedina razlika u cijeni u usporedbi s agramom. 1min delay je stvarno previše… [shocked]

Jel vam radi abac-trade?

Radi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

ne radi ni meni!!!!

radi

radi

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

….. i sta sad???
ovo nema nigdje….

Koliko sam skužio nama je blokiran cijeli keš na računu i do danjega ne možemo kupovati niti prodavati. Jedino možemo odregistrirati dionice s Abacusa… ovo je fakat prestrašno…

New Report

Close