7 stvari koje trebate znati ako planirate preseliti u Njemačku

Naslovnica Forum Komentari članaka 7 stvari koje trebate znati ako planirate preseliti u Njemačku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ma jel ovo borat pisao je.b.ote????? u njemačkoj postoji puno odličnih gaziranih pića???????????? nevjerojatno. pa što oni misle, tko im dolazi? ljudi iz špilje??? prosječan hrvat moderniji je 10 puta od prosječnog švabe, s time da je naravno i 10 puta ljepše obučen.

...povijest se ponavlja...

Da upravu si po trgu se setaju pedivno obučeni Menađeri sa torbama ali očito hrvati nevide da ta gospoda u frizideru nemaju ništa ali bitno je da imaju krpice. Daleko smo mi od Njemačke jadno….. je ovo sve….

što je sa ostalih na tisuće stvari, to više ne treba, ovo su uputstva iz Bosne

može li gluplje. Nijemac je ‘bolji’ od nas samo po tome što ima organiziraniju državu koju sluša kao pudlica. Nije neka osobina za divljenje iako je današnji kriterij čim veće bogatstvo nacije. Ali to plaćaju nikakvim životom sa strane mimo radnog vremena, opijaju se subotom do besvijesti.

Jadno je samo da mi ne možemo organizirati državu barem kao Nijemci što zaista nije neka mudrost.


može li gluplje. Nijemac je 'bolji' od nas samo po tome što ima organiziraniju državu koju sluša kao pudlica. Nije neka osobina za divljenje iako je današnji kriterij čim veće bogatstvo nacije. Ali to plaćaju nikakvim životom sa strane mimo radnog vremena, opijaju se subotom do besvijesti.

Jadno je samo da mi ne možemo organizirati državu barem kao Nijemci što zaista nije neka mudrost.

i ne trebamo mi ništa mijenjati. kod nas je sve ok. problem je što glavonje silom iz nas (a isto je u italiji, grčkoj, turskoj i dr..) žele napraviti švabe, što mi ne možemo biti. i onda postoji ekipa koja je to prihvatila (jer su zapravo kreteni bez smisla života i bez uživanja) i postojimo mi koji to nikada nećemo prihvatiti (zato i imamo stalni sukob tzv “evropejaca” tj. švabofila i “balkanaca” tj. mediteranskog oblika života.

...povijest se ponavlja...

Koja je ura kad je i delboy odlucija postat mediteranac/balkanac. Ja sam uvijek za njega mislio da je ona prava becka skola.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Koja je ura kad je i delboy odlucija postat mediteranac/balkanac. Ja sam uvijek za njega mislio da je ona prava becka skola.

ja smatram da su narodi mediterana i balkana fini kad treba, a puno iskreniji tijekom tjedna. kakvi su švabe i ekipa stvarno kad se opuste, pogledajte svakog vikenda i u vrijeme ljetovanja u državama mediterana kad popiju. to je degutantno za gledati. je.b.eš život pun suzdržavanja. ne bih išao živjeti u njemačku da je zadnja zemlja svijeta. uostalom, ovi što idu ne shvaćaju da su pare na istoku, a ne na zapadu.

...povijest se ponavlja...

Pa ja sam zato i potegao na istok. Sjever mi je hladan,jug tuzan,zapad siromasan. Ostaje samo istok.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close