7 činjenica koje će vam objasniti što znači biti ugostitelj u Hrvatskoj

Naslovnica Forum Komentari članaka 7 činjenica koje će vam objasniti što znači biti ugostitelj u Hrvatskoj

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Slažem se da ugostiteljska djelatnost ima jako puno komliciranih segmenata koje je potrebno ispuniti i dobro odraditi prilikom kretanja u poslovanje. Nakon rješvanja pravno poslovnih pitanja i problema, slijedi rješavanje materijalnih pitanja nabavke ugostiteljske opreme, namješataja i ostalih bitnih elemanata za ugostiteljski objekt. Za ugostitelje koji su početnici u branši, postoje brojne usluge barskog savjetovanja od strane raznih profesionalnih firmi[/url] koje se time bave i nude korisnu uslugu pomoći prilikom otvaranja i daljnjeg vođenja ugostiteljskog objekta, što je odlična stvar za sve ugostitelje.

Probala sam…… to je posao za malu djecu…Kakve tu imaš odgovornosti…plaćaš dobavljača.
nabaviš robu gdje hoćeš…platiš radnike, sezonske, studente…….riješiš godišnji,

oni sami prate sanitarne preglede., sami prate kad ide na godišnji….čekaju plaću …sretni su
s poslom koji rade……imaš osoblja koliko hoćeš ako si pošten poslodavac …..gdje je problem?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Probala sam…… to je posao za malu djecu…

miami je dokazala:

To je isto , raditi u birtiji ili u ljekarni.

.

Joj, ti to banaliziraš do bola….. niti radim u ljekarni ko farmaceut, niti u birtiji ko konobar…….
Žallim…što te poslove ne radim ko svi zaposleni od 7-14.30…i da odem doma..odmarati se……sa svim
pravima …..iz zakona o radu…neprekinuti godišnji 12 dana.godišnje -mozak na pašu cca 30 dana..
slobodni vikendi, jedan dan u tjednu…kad radiš 5 sati u nedljelju…redovita plaća…sve pogodnosti
oko bolovanja.. miran porodiljski dopust …itd.itd…plaćeni svi doprinosi kako je rekao sindikat….i sl…
Ko je meni sindikat. ? HUP….. nesposobnjakovići…NIsu do sada ničin zaštiti svoje članove.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Još kad treba pratit paralelno šta se radi na crno šta na bilo. Eh… to je još dupli zayeb na sve ovo.

Šalu na stranu, nije nimalo lak posao. Bio sam u tim vodama kao konobar, ali i kao voditelj restorana i stvarno tu ima posla. Od 1.5. do 1.10. niko nema pauze, rad punom paron, a da ne spominjem nabavu i obračunavanja pusta. Pa bit jednin okon budan po cijele dane, hoće li doć inspekcija neće li, fali li išta na lageru… Ali, definitivno, na kraju lita kad se vide svi prihodi kad radnici dobiju bonuse, bogami svi su i više nego sritni i zadovoljni. Jedini minus je šta živin 5m od mora, a u litu sam zadnji put uživa kad sam imao 12 godina

New Report

Close