10 stvari po kojima ćete prepoznati čovjeka bez dugova

Naslovnica Forum Komentari članaka 10 stvari po kojima ćete prepoznati čovjeka bez dugova

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

taj sam

…hahaha…ovo nema veze sa realnošću…

…da ne biste bili bez dugova,prvo trebate dovoljno zarađivati…ovo dovoljno mislim na osnovne ljudske potrebe…stanovanje,režije,hrana,odjeća,higijena i kulturne,ja bi rekla duševne potrebe…

…rasrošni ste onda kad imate za osnovne potrebe,ali vi živite preko svojih mogućnosti…jer npr.umjesto škode kupujete najskuplji mercedes…umjesto tri kupujete deset torbica…i sl.

…cijeli kapitalistički sustav napravljen je da vi što više trošite i da je to dapače poželjno ponašanje…

…zato je umješnost reći ne…ja recimo sa lakoćom reknem ne nekoj torbici,ali reći ne večeri dragom prijatelju nema šanse…

…stvar je dakle prioriteta…naći u tom moru izazova ono što nas veseli i čemu nećemo reći ne…jer je vrijedno našeg duševnog zadovoljstva…a da opet ne ubijamo naš budžet…

…ali što je s onima koji nemaju ni za osnovne ljudske potrebe…što će oni kontrolirati i na čemu će oni štedjeti…

…oni imaju vremena za razmišljat…e,tu je važno imati lijepe misli…koje je još ljepše podijelit sa dragim priajteljima…

…jer to ne može nitko platit…


…hahaha…ovo nema veze sa realnošću…

…da ne biste bili bez dugova,prvo trebate dovoljno zarađivati…ovo dovoljno mislim na osnovne ljudske potrebe…stanovanje,režije,hrana,odjeća,higijena i kulturne,ja bi rekla duševne potrebe…

Stanovanje, rezije, odjeca, kultura ne spadaju u osnovne ljudske potrebe. I ne vidim u kojoj bi to stvarnosti odjeca spadala u duhovne potrebe. Ovo ne ovisi o kutu gledista jer u tom slucaju bi Vidosevicu osnovna potreba bila skupljanje sto je vise moguce nekretnina, slika, ubijanje sto je vise moguce primjeraka drugih zivotinjskih vrsta itd.

O svemu sto mozes i zamislit, netko je vec prije tebe razmisljao i stvorio teorije. U doba kada su sve moguce informacije dostupne vec u par klikova misem, tragicno je da ljudi ne koriste tu mogucnost i educiraju se. Hint: Maslow hijerarhija potreba.

Inace, clanak je bezvezan ali itekako ima veze sa stvarnoscu, samo je bedasto napisan.

Nije važno kolika su primanja svaki mjesec imamo stavke koje moramo platiti
jedna od stavki mora biti štednja,bilo bi dobro da to bude 20% od svih primanja U tome je bit uspjeha Jeftine stvari prazne novčanik

Ovo što piše danas o ponašanju ljudi koji nemaju dugove, primjenila sam
prije 3-4 godine…. Na žalost , sve je točno što piše u ovom tekstu,
i ako ovdje niste prepoznali svoje postupke, onda teško da znate upravljati svojim
kapitalom…

Danas, me zbog toga mnogi provociraju, misleći da sam bolesnik koji slaže
novac , negdje u osami svog doma….
Istina je potpuno drukčija , i radi se o snažnoj SAMOKONTROLI, i viziji
planova koje imate pred sobom….Pokušajte. Ponašajte se , kao da nemate
novac za život -sutra…
Kao da nemate ni jednu kunu viška, za dojučerašnje normalne izdatke…
Ako ste pravi poduzetnik, morate to dokazati na samom sebi…..
Šteta, što živimo u malograđanskim sredinama, koje racionalnost čovjeka,
zamijenjuju drugim osobinama, podcjenjujući njegova nagon za preživljavanjem!

Najprije zatvorite sve minuse,vratite sve dugove…a zatim- stvorite VIŠAK!
To je umjetnost – koju poznaju samo rijetki u ovom društvu…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close