Još jednom nakon propalog pokušaja dražbe udjelom u ‘novom’ Uljaniku, stečajni upravitelj Uljanik Brodogradilišta Loris Rak skupštini vjerovnika dao je prijedlog da se ad hoc, izravnom pogodbom, prihvati ponudu riječke tvrtke Adria Mont.
Kao ni ostali potencijalni kandidati, ni Adria Mont se nije nadmetao na dražbi, te je, kao i prije dva tjedna, uoči skupštine Raku dostavio ponudu, ponovno nižu od cijene koja je bila istaknuta na dražbi.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu