Tvrtka Q Power, čiji je vlasnik rumunjski RTC Holding, predstavila je inovativan sustav koji omogućuje visoku energetsku učinkovitost i smanjenje emisije CO2.
Partner u Hrvatskoj i regiji je tvrtka Q. Energija iz Zagreba. Tehnologija Q-Box omogućava korisnu upotrebu otpadne topline dimnih plinova i njezin povrat za zagrijavanje vode ili zraka. Najčešće se primjenjuje u toplanama i termoelektranama.
(pd)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu