Marina Lovrić Merzel, sisačko-moslavačka županica i Ludovit Gajdos, predsjednik Uprave CMC Sisak u srijedu prisustvuju utovaru tisuću tona čelika u riječne brodove u Pristaništu i skladištu Sisak.
To je krajnja plovna točka sliva rijeke Save, a susret je upriličen povodom prvog čelika iz novog pogona koji će nakon 20 godina biti prevezen Savom u Rumunjsku. Istodobno to je prvi poslijeratni prijevozu tereta za potrebe sisačke željezare i oživljavanje prometa Savom.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu