Zagrebačka banka
S produktivnošću od 76.527 eura što ukupno iznosi 331,6 milijuna eura, Zagrebačka banka najbolja je u gradu Zagrebu. Na Zabu otpada 3,08 posto ukupne novostvorene vrijednosti u 2009.
HT Zagreb
Na drugome mjestu nalazi se HT. Ta je tvrtka, podaci su Poslovne hr koje je objavio Poslovni dnevnik, imala produktivnost od 65.714 eura ili 318,9 milijuna eura novostvorene vrijednosti.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu