Valoviti papir Dunapack, proizvođač kartonske ambalaže iz Zaboka, godinu je započeo izvrsno. Prvi kvartal mu je po volumenu prodaje bio devet posto bolji u odnosu na isto razdoblje lani.
Ulaganja od 10 milijuna eura tijekom 2019. u vidu proširenja proizvodne hale za 4000 četvornih metara i puštanje u rad najsuvremenijeg stroja za izradu kutija u široj regiji, polako su počela doprinositi planiranom rastu kompanije.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu