Ina Grupa ostvarila je u prvom polugodištu neto dobit od 372 milijuna kuna, što je 76 posto više nego u istom lanjskom razdoblju, pokazuju danas objavljeni nerevidirani, konsolidirani rezultati te kompanije.
Operativna dobit kompanije istodobno je dosegnula 534 milijuna kuna, što je porast za 53 posto na godišnjoj razini. No, neto prihodi od prodaje u prvih su šest mjeseci smanjeni za 12 posto prema lani, na 11,76 milijardi kuna.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.onda znači deru s cijenama, ma skoro kao HEP
Uključite se u raspravu