Nadzorni odbor Hrvatske poštanske banke imenovao je Tomislava Vuića predsjednikom Uprave i Dubravku Kolarić, članicom Uprave te banke, objavio je HPB na Zagrebačkoj burzi.
Odluku o broju i imenovanju članova Uprave HPB-a Nadzorni odbor te banke donio je jučer, sukladnom zaključcima Vlade od 5. lipnja i 23. srpnja.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.@bananarama
Zatvor?
A gdje će nam jadan Čedo sada?
Eto, izbacnei clan ulrave iz Erse banke i nekoc zamalo “disbarre” iz Komore sada moze biti predsjednik uprave HPB. Lijepo za doticnog. Lose za porezne obveznike i RH…no koga je to briga?
Uključite se u raspravu