Okrugli stol o bipartitnom dijalogu u sektoru prometa održava se 17. listopada 2011. godine u 10 sati u Novinarskom domu u Zagrebu.
Između ostalih sudjelovat će Marios Meletiou (ILO), Maja Pokrovac (HUP) i Mario Švigir (Sindikat prometa i veza Hrvatske).
(pd)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu