Bianca Matković prestala je biti član uprave Atlasa na temelju odluke nadzornog odbora od 24.12.2012., priopćeno je putem Zagrebačke burze. Matković je članicom Uprave Atlasa imenovana 1.8.2012. „Bianca Matković pridonijet će jačanju pozicije Atlasa na domaćem i na stranim tržištima”, priopćeno je tada iz Atlasa.
Podsjećamo, Matković je karijeru počela graditi 1997. godine u Ministarstvu vanjskih poslova da bi 2003. godine bila imenovana predstojnicom Ureda predsjednika Vlade RH i državnom tajnicom. 2007. godine postaje zastupnica u Hrvatskom saboru, a 2008. godine državna tajnica za politička pitanja u Ministarstvu vanjskih poslova i europskih integracija RH. 2008. godine imenovana je glavnom koordinatoricom Vlade RH za praćenje aktivnosti vezanih uz ubrzavanje pregovora RH s EU i usklađivanje zakonodavstva RH s pravnom stečevinom EU. Bila je voditeljica Operativnog državnog stožera za pripremu službenog posjeta predsjednika SAD-a Georga Busha Republici Hrvatskoj. Matković je bila i glavni pregovarač za NATO, tj. voditeljica Državnog izaslanstva u pregovorima za pristupanje RH NATO-u.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Impresivna karijera! Sigurno nisu imali razumijevanja za njenu viziju i način provođenja!? Sa takvim iskustvom i znanjima može birat gdje hoće…. i onda je svizac zamotao čokoladu..
Šteta ovako kvalitetnog managera…
Uključite se u raspravu