Generalni direktor Aerodroma Crne Gore Roko Tolić razgovarao je s Ryanairom nakon što je irski avioprijevoznik najavio da će tijekom predstojeće zimske sezone obustaviti sve svoje usluge prema glavnom gradu Crne Gore, uz izuzetak Londona.
“Kada sam preuzeo dužnost, situacija je bila sljedeća – oni su otkazali sve zimske letove osim za London. Želimo da se ti letovi vrate. Razgovorom sa njima sada imamo šansu, ali i mogućnost da preokrenemo ovaj trend i napravimo snažan iskorak u narednom periodu”, rekao je Tolić, prenosi Ex-Yu Aviation news.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu