Operatori elektronskih komunikacija planiraju u Crnoj Gori ove godine investirati oko 26 milijuna eura, priopćeno je iz Agencije za elektronske komunikacije i poštansku djelatnost (EKIP) jer očekuju nastavak razvoja tržišta, javlja portal cdm.me.
“U deset godina operatori elektronskih komunikacija u Crnoj Gori investirali su više 600 milijuna eura, a u posljednjih pet, kada su investicije intenzivirane, gotovo 400 milijuna eura”, izjavio je Darko Grgurović, iIzvršni direktor EKIP-a, u intervjuu agenciji Mina.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu