Europske dionice kretale su se u ponedjeljak između pozitivnog i negativnog teritorija, pri čemu je slabost tehnoloških dionica neutralizirala dobitke u sektoru vojne industrije.
Londonski FTSE porastao je 0,1 posto na 6.494 boda, frankfurtski DAX oslabio 0,25 posto na 8.704 boda a na istom je postotnom gubitku bio i pariški CAC, kliznuvši na 4.210 bodova.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu