Crodux derivati dva, tvrtka u vlasništvu Ivana Čermaka, objavila je u petak ponudu za preuzimanje zadarskog Tankerkomerca po cijeni od 130 kuna po dionici te najavila da, uz pozitivno okončanje sudskih postupaka te imovinsko-pravnih odnosa, namjerava modernizirati terminal tekućih tereta i izgraditi nove skladišne kapacitete te ulagati u nautički turizam.
Upravno vijeće Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa) sredinom ovog tjedna je Crodux derivatima dva odobrila objavljivanje ponude za preuzimanje zadarskog Tankerkomerca, po cijeni od 130 kuna po dionici.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu