Envy8 powered by Samsung naziv je modne revije na kojoj je modni dizajnerski dvojac Nikica Ivančević i Vjeko Franetović, koji čini modnu etiketu Envy room, predstavio novu kolekciju, ali i novi model mobitela Samsung SGH-L310.
Kolekciju je sačinjavalo 30 modela, a uglavnom je čine raskošne haljine od metara i metara muslina u širokoj paleti boja s ručno šivanim kristalima i štrasom koji postaju zaštitni znak, a Vjeko Franetović je istaknuo da kolekcija nije sezonska. Boje koje su nosile novu liniju su zelena, indigo, “prljavo” roza i ljubičasta, dok su dužine ovaj put završavale u ekstremima. Dakle, radilo se o minicama ili su suknje bile do poda. Ova modna marka, koja uvijek naglašava ženstvenost i čiji su modeli nosivi, sve više pažnje poklanja i izradi pa se tako moglo vidjeti mnogo ručnog rada. Inače, prvu samostalnu reviju Envy room je održao u svibnju 2004. od kada se kontinuirano predstavlja s novim kolekcijama. Njihove revije uvijek garantiraju pravi modni spektakl i puno posjetitelja iz svijeta poznatih. Tako je zaštitno lice kolekcije jedna od najseksipilnijih Hrvatica Vedrana Linardić. Zanimljivo je da je gost model na ovom projektu bila Vanja Rupena, manekenka i voditeljica na talijanskoj televiziji. Envy room, hrvatska dizajnerska modna marka prve korake napravila je početkom 2004. Nedugo nakon toga predstavlja prvu kolekciju pod nazivom Secret garden.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu