I Crna Gora suočava se s manjkom radne snage, pa ne čudi što i mnoge strane zemlje žele plasirati svoje radnike u tu državu. Tako je ovih dana Služba za migracije Ministarstva rada i zapošljavanja stanovništva Tadžikistana najavila mogućnost zapošljavanja građana zainteresiranih za rad u Crnoj Gori.
Ovaj poziv objavljen je na Facebook stranici Službe za migracije jer se, kako je objašnjeno, otvaraju nova radna mjesta u sektoru izgradnje autoputeva u Crnoj Gori.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu