Grad Trogir dobio je novi, milijun eura vrijedan pješački most preko Foše čija je konstrukcija postavljena u srijedu navečer, a prvi pješaci bi preko njega trebali prelaziti za mjesec dana, što će ovisiti o vremenskim uvjetima.
Most čije su postavljanje u srijedu navečer pratili brojni građani dio je pješačkog koridora koji se prostire od parkinga T1 do parka Fortin.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu