Werner Hoyer, bivši predsjednik Europske investicijske banke, pod istragom je zbog korupcije, zlouporabe utjecaja i pronevjere sredstava EU-a, optužbe koje je opisao kao “apsurdne i neutemeljene”.
Istragu koja se odnosi na Hoyera (72), njemačkog ekonomista i bivšeg mlađeg ministra koji je desetak godina vodio banku EU-a, vodi Ured europskog javnog tužitelja koji nadzire zlouporabu sredstava EU-a.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu