Tvrtka za papir iz kineske provincije Guangdong natjerat će zaposlenike da doslovce trče za svoje bonuse. Predsjednik Guangdong Dongpo Papera Lin Zhiyong kazao je medijima da će bonusi zaposlenika ovisiti o broju kilometara koje pretrče svaki mjesec, prenosi Business Insider.
Zaposlenici moraju prijeći 51 kilometar svaki mjesec ako žele dobiti godišnji bonus u vrijednosti od 130 posto svoje mjesečne plaće, a radnici će dobiti godišnji bonus u visini mjesečne plaće ako svaki mjesec pretrče 49 kilometara.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu