Šef Amazona i jedan od najbogatijih ljudi svijeta, američki multimilijarder Jeff Bezos u obilasku hrvatske obale posjetio je i otok Šipan u dubrovačkom akvatoriju, a prije šetnje povijesnom jezgrom Dubrovnika ručao je u restoranu u Luci Šipanskoj.
Bezosu i zaručnici Laureni Sanchez društvo na putovanje prave poznati glumac Orlando Bloom i pjevačica Katie Perry te glazbenik Usher.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu