Poslovni.hr slavi 20.rođendan
EN DE

DHMZ: Atmosfera ‘ključa’ i dalje. Slovenci najavili jak vjetar i tuču popodne

Autor: Poslovni.hr
25. srpanj 2023. u 12:49
Podijeli članak —
FOTO: DHMZ

Promjenjivo i vrlo nestabilno uz pljuskove i grmljavinu, mjestimice i olujna nevremena, osobito u zapadnim predjelima, prognozira za danas DHMZ.

DHMZ je upozorenje za opasno vrijeme u utorak izdao za Osječku, Zagrebačku, Karlovačku, Gospićku i Riječku regiju.

već od 5 € mjesečno
Pretplatite se na Poslovni dnevnik
Pretplatite se na Poslovni Dnevnik putem svog Google računa, platite pretplatu sa Google Pay i čitajte u udobnosti svoga doma.
Pretplati se i uštedi

 

DHMZ je upozorenje za opasno vrijeme u utorak izdao za Osječku, Zagrebačku, Karlovačku, Gospićku i Riječku regiju.

 

Prije toga su se oglasili i Slovenci.

“Posvuda u Sloveniji i dalje postoji povećana vjerojatnost lokalnih nevremena, koja će biti najčešća kasno poslijepodne, navečer i u prvom dijelu noći na srijedu. Očekujemo pljuskove, jake udare vjetra i lokalnu tuču. Pritom će biti moguće bujične poplave”, objavila je slovenska meteo agencija.

 

Autor: Poslovni.hr
25. srpanj 2023. u 12:49
Podijeli članak —
Komentirajte prvi

Moglo bi vas Zanimati

New Report

Close