Gospođa Jasna koja od 2017. živi u okolici Frankfurta pri dolasku u Hrvatsku na odmor ostala je šokirana ponudom u jednom trgovačkom lancu. “Strašno, ja sam se šokirala prvi dan. Taj dan nisam ništa kupila, nema domaćeg, sve je polusirovo, toga se najedem i u Njemačkoj”, rekla je u telefonskom razgovoru za Net.hr.
Sutradan otišla je do tržnice i primijetila kako nema ničeg domaćeg, ali i paprene cijene voća i povrća. “Uzela sam trešnje za 4 eura, ima ih od 6 do 9 i pol eura, ali su domaće. Prve trešnje koje su došle u Njemačku, one španjolske, bile su po 9,99 eura. Drugi put su bile 5 eura, pa sam to uzela. Ovo mi je baš sve jako skupo”, rekla je.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu