Tesla je u videu iz 2016. godine, objavljenom kako bi se promovirala sposobnost autonomne vožnje na svojim automobilima na električni pogon, prikazao mogućnosti koje sustavi na vozilu tada nisu imali, piše Reuters pozivajući se na svjedočenje inženjera zaposlenog u Tesli.
Video, koji se još može vidjeti na Teslinoj internetskoj stranici, pokazuje da je vozilo u stanju samo se zaustaviti kada na je semaforu crveno svjetlo ili krenuti na zeleno.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu